Yeniden popülerlik kazanan aksesuar trendlerine birlikte göz atalım!

Merjam Yazar: Merjam 22 Mayıs 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yeniden popülerlik kazanan aksesuar trendlerine birlikte göz atalım!

Dönemine damgasnı vurmuş aksesuarlar tekrardan stil listesinde önlerde yer alıyor. İşte o aksesuarlar… 70,80 ve 90’lı yıllarda oldukça popüler olan bazı aksesuar trendleri yeniden yükselişe geçti!

Güneş kolyeler

90’lı yıllarda özellikle gümüş renkteki güneş kolyeler oldukça trenddi. Şu günlerde özellikle bu trend altın ve bronz tonlarına evrilmiş durumda. Farklı kolyelerle kombinleyebileceğiniz bu modeli biz çok sevdik!

Scrunchie tokalar

Dalgalı at kuyruklarına çok yakıştırdığımız scrunchieler sade bir kombinin öne çıkan parçası olarak kullanılabilir.

Bel çantası

Özellikle 2018 yılından beri kullanmaya devam ettiğimiz bel çantaları, eskiden de çok modaydı! Özellikle geçmiş zamanda deri olanlar çok modeyken günümüzde hafif kumaşlarla yaz günleri kolay hale geliyor.

Cat eye gözlükler

Audrey Hepburn’le özdeşleştirebileceğimiz cat eye gözlükler, yaz kış demeden kullanabileceğiniz modeller arasında. Yüzü olduğundan çekik göstermesiyle bilinen bu gözlükleri biz çok sevdik!

Choker kolye

Deri ve gümüş karışımlarla görmeye alışık olduğumuz bu kolyeler, su yolu şeklindeki modellerde kendini göstermeye başladı günümüzde. Tek başına ya da başka farklı kolyelerle kullanabilirsiniz.

Bandana büstiyerler

Büstiyer formunda da kullanabileceğiniz bu bandanalar, geçmiş yıllarda özellikle sahne sanatçılarının sıklıkla tercih ettiği parçalar arasındaydı. Bizce yaz akşamlarının en kurtarıcı parçalarından biri bu bandanalar.

Mandal tokalar

Salaş bir topuzun olmazsa olmazı bu mandal tokalar. Gündüzden geceye uyarlanabilen bir topuzla bizce oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyorlar.

Kaynak: HT Hayat

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio