Yazın vazgeçilmez pastel kombinleri

Merjam Yazar: Merjam 6 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yaza damgasını vuran soft renklerden kombin önerilerini sizler için sıralayacağız. İşte pastel kombinlerde dikkat çekenler…

Yazın vazgeçilmez pastel kombinleri

Capcanlı, neon renklere bir süre ara verip pastel tonlarıyla sakinleşmeye ne dersiniz? İlkbahar – yaz koleksiyonları öylesine neşeli geldi ki, renkleri karıştırdık durduk. Ancak her zaman bu kadar enerjik olmak zor. Biraz minimalleşmeye, yumuşak geçişler yapmaya ihtiyacımız var. Tabii ki tamamen rengimizi kaybetmeden. Gelin romantik ve hayalperest görünümleriyle yazın 4 pastel tonundan 4 farklı kombin ilhamı alalım.

Biraz Sakinleşmek İçin: Bosbol Mint Yeşili Elbiseyi Kombinle

2022 yaz sezonunda yeşilin en neon tavırları ikonik modaya damgasını vursa da aramızda cool bir ton var. Sıcak günlere serin bir hava getirmeyi başaran bu isim, mint. Kızgın kumlardan serin sulara bir his bırakan bu pastel renk, 2022 yaz sezonunda sokak stilinde tüm olasıklarıyla karşımızda. Dememiz o ki, mint yeşili bosbol bir elbiseyi, sezonun kontrast uyumlarına aldırış etmeden monokrom şekilde kombinleyin. Baştan aşağı saracak bu renk ruhunuza iyi gelecek.

Nergis Sarısı Takımlarla Pozitif Bir Yaz

Yaz günlerinin en pozitif rengi olan sarı, pastel tonlarıyla kendini sevdiriyor. Özellikle Pantone’un da trendleri arasında olan nergis sarısı, hem sıcak hem de sakin tarafıyla ‘en’ler listesine giriyor. Neşeli günler vadeden bu renk, özellikle klasik takımları daha sevimli bir hale getirmek için aramızda. Kendisini biraz daha minimal kullanmak için nötr tonlarla eşleştirebilir, biraz çılgınlık yapmak istiyorsanız yeşil ya da pembeyle tamamlayabilirsiniz.

Buzul Gölünden Gelen Mavi Gömlek Ferahlığı

Kavurucu sıcaklara buz gibi bir etki yapmak için trendler arasına giren maviler, bu mevsim herkesi çekim alanına alıyor. Pantone’un listesinde bükülmüş şeker, buzul gölü gibi isimlerle adlandırılan popüler pastel tonu maviler, havadar, sakinleştirici ve dingin bir hava vadediyor. Tam da bu yüzden dolaplara buz mavisi bir gömlek şart. Kendisini daha koyu mavi bir şalla, pileli beyaz eteklerle ve mavi Converse’lerle kombinlemeyi unutmayın.

Lila Elbiselerden Çiçek Kokuları Geliyor

Çiçeklere olan sevgimizi artıran lila tonları, pastel görünümleriyle mevsimin aranılan ismi. Naif ve romantik duruşlarıyla çok sevilen popülaritesi yüksek bu renk, her parçayı bambaşka bir tavra soksa da özellikle özel günleri güzelleştirmeyi çok iyi biliyor. Onu ister lila elbiseyi topuklu sandaletlerle kombinleyip yine kendi renginden bir şalla tamamlayın isterseniz de lila bir tuniği yine daha koyu ve pastel bir mor tonuyla eşleştirin.

Kaynak: Yeşiltopuklar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio