The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

Merjam Yazar: Merjam 28 Eylül 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Neil Gaiman’ın klasikleşen The Sandman çizgi romanının Netflix uyarlaması olacak “The Sandman”, çekimlerine Ekim 2020 tarihinde başlayacak.

The Sandman Çekimleri Ekim’de Başlıyor

 

Neil Gaiman’ın 1989-1966 yılları arasında çıkardığı ve 75 sayıdan oluşan The Sandman çizgi romanı sonunda ekranlara taşınıyor. Netflix’in dağıtımını yapacağı televizyon uyarlaması için geri sayım başladı. Hikâyeye modern bir yaklaşımla başlayacak olan “The Sandman” serisi, Morpheus karakterinin 70 yıllık hapsinden sonra krallığındaki düzeni tekrar sağlamasını ve kendi âlemine dönmeye çalışmasını odağına alacak.

 

Serinin aynı zamanda yapımcılarından olan Gaiman, Comic-Con@Home etkinliğinde çekimlere çoktan başlanması gerektiğini ancak koronavirüs salgınından dolayı yapımı durduklarını, buna rağmen sonbaharda kesinlikle çekimlere başlamak istediğini açıklamıştı. Görünen o ki Neil Gaiman’ın bu planı işlemeye başlamış durumda.

 

Twitter’dan yaptığı paylaşımla serinin hayranlarını sevindiren Gaiman, “The Sandman”in çekimlere 3 hafta içinde başlayacağını müjdeledi. Aynı zamanda senaryonun ilk sayfasından bir fotoğraf paylaşan Neil Gaiman’ın Twitter gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: Sinemalar

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı