Rengini Keşfetmeye Hazır Mısın?

Emel Köprücü Yazar: Emel Köprücü 22 Mart 2024

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Rengini Keşfetmeye Hazır Mısın?

Nail Art Trendi

7’den 70’e herkese hitap eden tırnak tasarımları bu sezon hiç olmadığı kadar havalı! Farklı renk ve şekillerin
bir araya geldiği uygulamalarla tırnaklar adeta göz kamaştırıyor! Şimdi ise yaz mevsiminin enerjisini fazlasıyla hissedeceğimiz yaza özel Nail Art trendleri ile tanışmaya ne dersin..

Pembe aşkına
Bu yaz fazlasıyla göreceğimiz pembe renginin tüm tonları tırnaklar üzerinde yerini almaya hazır… Sıcak tonlu pembelerle süslenmiş tırnaklar 2023 Yaz Nail Art Trendleri arasında çoktan en üst sıralara yükseldi bile!


Yeşil yeşil!
Yeşil hala bizimle! Geride bıraktığımız aylarda Nail Art trendleri içerisinde gördüğümüz yeşil tonunu şimdi yeniden değerlendirme zamanı. İster sadece yeşil tonunu uygula ve bu şekilde kullan, ister üzerini çiçek ya da parlak taş motifleriyle süsle.

Tırnaklar gülümsesin..

Gülme emojisi aradığımız harika enerji için çok uygun! Nail Art uygulamaları içerisinde gördüğümüz bu eğlenceli trend, geçtiğimiz dönemde maskelerimizin ardında saklı kalmış gülümsemelerimizi temsil ediyor diyebiliriz. Farklı renklerle bir baz oje üzerine uygulayacağın gülücükler gününe muhteşem bir enerji katacak.

Çizgilerle tasarım!
Farklı desen ve çizgilerin olduğu 2023 Nail Art trendi tam gaz devam ediyor! Renkli çizgileri bir araya getirerek kullanabileceğin Nail Art trendiyle yaza hazırlan. Asimetrik şekilde veya geometrik görünümlerle
uygulayacağın çizgileri çok seveceksin. Bu model ve renklerin sonsuz enerjisini hemen keşfetmelisin. Harika geçecek yaz günlerine sanat eseri tırnaklarınla enerji kat!

Yüksek ışıltı
Yaz aylarına resmi olarak giriş yaptığımız bu günlerde sıcak havanın verdiği enerjiyi tırnaklarınızdaki parıltılar ile eşleştirmeye ne dersiniz?

French çılgınlığı
Frenchler herkes tarafından çok tercih ediliyor. Klasik nude ve beyaz rengi tercih edilerek yapılan Fransız manikürü bu sezon kendini daha da geliştirdi. Renkler ve desenlerle bu yaz Nail Art modasını yakalamaya başladı.

Etiketler:
Emel Köprücü

Emel Köprücü

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı