Nude ayakkabıları kombinlerken nelere dikkat edilmeli?

Merjam Yazar: Merjam 23 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Son dönemde tredn listesinde üst sıraları bırakmayan nude ayakkabılar kombinlerken de geniş olanak sağlıyor. Peki, nude rengi ayakkabılar nasıl kombinlenir? İşte detaylar…

Nude ayakkabıları kombinlerken nelere dikkat edilmeli?

Jogger pantolonları topuklu ayakkabılarla denediniz mi? Paçalarındaki detaylarıyla bacak boyunuz için bir sınır çiziyor dahi olsalar nude tonlarda bir topuklu ayakkabı ile kendinizi olduğunuzdan çok daha uzun gösterebilirsiniz. Ayrıca bu sayede hem spor hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Nude tonlarda spor ayakkabılar da kombinlerinizin en risksiz tamamlayıcılarından! İster benzer tonlarda isterseniz de rengarenk giyinerek çekinmeden bu tonlarda bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Tek renk bir kombin yapıp nude rengi ayakkabılarla tamamlamak bizim en beğendiğimiz tercihlerden biri. Özellikle siyah pantolonlarla çok şık durduğunu düşündüğümüz tamamen nude veya bir parça siyah bulunduran her türlü ayakkabı modeliyle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Bizce tam bir pazar günü kombini! Arkadaş buluşmaları ya da kısa yürüyüşler için rahat bir eşofmanınızın altına, siyah bir pantolonla ya da kot pantolonunuzla buluşturacağınız bu türden ayakkabılarla tam bir pazar havasına gireceksiniz.

Ve tabii ki spor kombinler… Taytların altına giydiğiniz spor ayakkabıları nude tonlarda tercih etmek belki de spor kombinleri için en mantıklı seçim olacak. Her tondan taytın altına uyum sağladıklarından kıyafet seçimlerinizde zorlanmanız pek de olası değil.

Kaynak: HT Hayat

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio