Moda develerinin gelecek sezonda öne çıkan 4 kampanyası

Merjam Yazar: Merjam 5 Ağustos 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Fendi, Versace gibi moda devlerinin gelecek sezonda fark yaratacak kampanyalarını sizler için sıralıyoruz. İşte detaylar…

Moda develerinin gelecek sezonda öne çıkan 4 kampanyası

Her ne kadar hala yaz ruhunu yaşıyor olsak da ve kıyafet dolabımızı kışa uyarlamayı aklımıza getirmesek de, moda dünyası neredeyse 2022-23 Sonbahar/Kış sezonu için hazırlıklarını tamamladı bile. Eğer şimdiden nerelerin trend olacağını keşfetmek isterseniz, Kendall Jenner’dan Gigi Hadid’e başarılı modellerin yüzü olduğu kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Fendi 2022-23 Sonbahar/Kış

Fendi 2022-23 Sonbahar/Kış
Karl Lagerfeld'in imzasını taşıyan 1986 İlkbahar/Yaz ve 2000 Sonbahar/Kış koleksiyonlarına saygı niteliğindeki Fendi’nin yeni sezon kampanyasının yüzü olarak Bella Hadid karşımıza çıkıyor. Pastel renklerin hâkim olduğu koleksiyon, Silvia Venturini Fendi ve Delfina Delettrez Fendi’nin tasarımlarıyla aile estetiğini de yansıtıyor.


Versace 2022-23 Sonbahar/Kış

Versace 2022-23 Sonbahar/Kış
Kariyerinin altın çağlarını yaşayan Lily James, bu kez de Versace ile moda dünyasında varlık gösteriyor. Gotik bir ruha sahip kampanya çekimleri modaevinin sınırlarına katılan yeni Greca Goddess isimli çantanın da görücüye çıkmasını sağlıyor.


Self-Portrait 2022-23 Sonbahar/Kış

Self-Portrait 2022-23 Sonbahar/Kış
Dantel detayların ve vücudu saran elbiselerin öne çıktığı kampanya, New York sokaklarında Gigi Hadid’i merceğine alıyor. Fotoğraflar Zoë Ghertner imzası taşırken, markanın kreatif direktörü Han Chong, “Özgür ruhlu ve çalışkan Gigi Hadid kampanyaya zahmetsiz bir enerji getirdi.” diyerek düşüncelerini ifade ediyor.


Prada 2022-23 Sonbahar/Kış

Prada 2022-23 Sonbahar/Kış
Kendall Jenner’la birlikte Hunter Schafer’ın da kamera karşısına geçtiği Prada 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonu, sezona uyumlu olacak şekilde deri parçalardan, modaeviyle özdeşleşen paraşüt kumaştan ve minimalliği önde tutan aksesuarlardan oluşuyor. Kaynak: Vogue Türkiye


Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio