”Mizalle Concept” mağazası Erzurum’da açıldı

Merjam Yazar: Merjam 3 Şubat 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

”Mizalle Concept” mağazası Erzurum’da açıldı

Kandilli Tesktil A.Ş, Mizalle mağazaları içinde yeni “Mizalle Concept” mağazasını, farklı ve kategori çeşitliliği ile Erzurum MNG Avm’de açtı.


Açılışa, Yönetim Kurulu Başkanı M. Eymen Saraç, Kanlıca Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı M.Enes Saraç, mağaza franchise sahibi Memed Güneş ve Erzurum mülki erkanın katılımı ile gerçekleşti.


430 m2 üzerindeki Mizalle Concept mağazasında tekstil dışında ev, ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleri müşterileri ile buluştu. “Mizalle Concept” mağazanın açılışına Mizalle markasını tanıyan çok sayıda Erzurum halkı, ürünlerin kaliteli ve fiyatların uygun olduğunu ilettiler.


Açılışa katılan M. Eymen Saraç, Mizalle mağazalarına yurtiçi ve yurtdışında çok büyük ilgi duyulduğunu, son dönemde müşterilerden gelen istekler doğrultusunda Mizalle Concept’in ülke için çok önemli anlamı olan Erzurum’da, seçkin iş ortaklarıyla birlikte açmış olmanın büyük mutluluğu içinde olduğunu belirtti.


Saraç, Mizalle mağazalarının açılışlarını sürdürürken en kısa zamanda yeni mağaza konseptinin yanı sıra caddelerde “Mizalle Tiny” mağazalarıyla küçük farklı bir mağaza zincirini kazandıracakları müjdesini verdi.

#mizalle #dahafazlasen

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio