Louis Vuitton yeni çantası Bubblegram’ı tanıttı

Merjam Yazar: Merjam 6 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Louis Vuitton, renklere adanmış yeni çanta koleksiyonu Bubblegram’ı sunuyor. İşte dikkat çeken koleksiyon…

Louis Vuitton yeni çantası Bubblegram’ı tanıttı

İsmini renk patlamasından alan Bubblegram çanta; yuvarlak, baloncuk benzeri kıvrımların ikonik Monogram ile birleştiği dört modelde vücut buluyor. Over The Moon, Papillon, Alma ve Wallet on Strap modelleri buz mavisi, ejderha meyvesi, muz, kar ve siyah olmak üzere çeşitli tonlarda sunuluyor.

Olağanüstü zanaatkârlığın neticesinde doğan Bubblegram koleksiyonu, Louis Vuitton atölyelerinde her bir modele özel uyarlanan yepyeni tasarım teknikleriyle üretiliyor. Esnek ve yumuşak bir dokuya sahip, kabarık bir bulutu andıran çantaların parlak dana derisi Monogram ile işlenerek çanta orijinal bir kapitone görünümü kazanıyor. Yalnızca Louis Vuitton zanaatkârlarının yetenekleri bu oyunu derinlemesine başarabilirdi. Örneğin, bir Alma BB çantasını işlemesi için 15.000’den fazla dikiş gerekiyor. Dikişleri tamamlarken en yüksek hassasiyeti sağlamak adına her model elde tamamlanıyor.

Bubblegram çanta belirgin yeni imzalara sahip. Over the Moon ve Papillon modellerine eklenen zincir benzersiz yazı sitiline sahip naylon bir omuz askısı ile tamamlanıyor. Dokuma astar, çantaya uyumlu bir Monogram Nano deseniyle vurgulanıyor.

Bu canlı ve neşeli koleksiyon, çantaların çok yönlülüğünü kullanmaya hazır, hareket halinde bir nesil için mükemmel tasarımları oluşturuyor. Omuz askısı ve altın zinciri sayesinde ister omuzda ister bilekte 7 farklı şekilde kullanılabilen Over The Moon çanta gece olduğu kadar gündüze de uyum sağlıyor. Renk çeşitleri, esneklikleri ve hacim efektleri sayesinde Bubblegram bu sezon her silüete mükemmel bir şekilde eşlik ediyor.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio