Louis Vuitton, Virgil Abloh’un görülmeyen tasarımlarını sergileyecek

Merjam Yazar: Merjam 1 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Louis Vuitton, Virgil Abloh'un görülmeyen 9 tasarımını Bangkok'taki defilesinde sergileyeceğini duyurdu. İşte detaylar…

Louis Vuitton, Virgil Abloh’un görülmeyen tasarımlarını sergileyecek

Merhum Virgil Abloh üretkenliğiyle ünlüydü ve Louis Vuitton için hazırladığı son koleksiyonundan dokuz görünmeyen görünüm yakında Bangkok’ta görücüye çıkacak. Vuitton, 1 Haziran’da yerel saatle 19:30’da Tayland’ın başkentinde bir “yan gösteri” düzenleyeceğini duyurdu. Markanın web sitesinde canlı yayınlanacak.

Virgil Abloh mirası sürüyor

Orijinal Sonbahar-Kış 2022 koleksiyonundan daha önce hiç görülmemiş dokuz görünümün, üç fikri “yaşlanma öncülü, küresel perspektif ve yaratıcılık döngüsü”, “dairesel motifler” aracılığıyla keşfettiği söyleniyor. Orijinal koleksiyonun yüzde 95’i, Abloh’un geçen Kasım ayında 41 yaşında kanserden beklenmedik ölümünden önce tamamlandı ve güçlü bir romantik tonla onun tüm imzalarını taşıyordu.

Çatılar, bacalar ve bir yatak odası içeren orijinal Paris gösterisi için geçen Ocak ayında dikilen gök mavisi “Louis Dreamhouse” setinin yeni bir versiyonunda gösterilecek. Gösteri, Louis Vuitton’un beş Tayland butiğinden birini işlettiği Bangkok’taki IconSiam kompleksinde açılacak. Vuitton, geçen yıl Şanghay ve Miami’de ilk yan gösterilerini sahneledi ve önemli uluslararası pazarlarda tekrar veya replika gösteriler düzenlemeye devam eden markalarla fark yarattı.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio