Kışa damgasını vuran ton sür ton kombinleri

Merjam Yazar: Merjam 18 Şubat 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Kombin yapmak hem de benzer renklerle mi? İşte 2022 damgasını vuran ve bir süre daha bizimle olacağını kanıtlayan ton sür ton akımı… Dikkatimizden kaçmayan kombinler…

Kışa damgasını vuran ton sür ton kombinleri

Tesettürlü kadınların kalbini çalan ton sür ton stili, 2022 kışında yine en mükemmel uyumları yakalıyor. Deneyen herkesi kendine bağımlı yapan bu akım, açıktan koyuya bir rengin her tonunu aynı kombinde taşımaktan geçiyor. İnfluencer’ların karelerine de yansıyan sezonun ton sür ton kombinleri yazımızda merceğimiz altında.

Kahvenin uyumu

En sevilen ton sür ton kombinlerinde açık kahveler her zaman öne çıkıyor. Deve tüyü, sütlü kahve, krem, ekru gibi tonları karıştırmak hem elegan hem şık bir görünüm sunuyor. Özellikle triko, kaşe, deri gibi kışlık dokularla bu renkler en güzel görünümlerine kavuşuyor.

Acı kahveler bir arada

2022 kışının ton sür ton stilinde kahvelerin tadı bir başka. Acı kahveler, bronz tonlar, karameller bir arada şahane görünüyor. Hem de öyle sadece sadece 30 yaş üstü kadınların kombinlerinde değil herkeste şahane duruyor. İnfluencer’ların karelerine bolca yansıyan koyu kahve ton sür ton eşleşmeleri popülerliğini kanıtlıyor.

Vazgeçilmezimiz minimalist stil

Bej, taş, vizon gibi nötr tonların birlikteliği yeni sezonun sevilen ton sür ton stillerinden. Minimalist görünümlerin bağımlısı olanlar hiç ama hiçbir renk katmadan sadece bu tonları tek kombinde kullanarak sadeliğin zarifliğini gösteriyor.

Tatlı pembelere yer açın

Açık pembeden koyu pembeye, liladan mora… 2022 kış görünümlerinde tatlı mı tatlı ton sür ton kombinler hayalperest havasıyla gönülleri çeliyor. Mevsime güzellik katan bu eşleşme giyene de görene de neşe veriyor.

Desenlerde akıma dahil

Yeni sezonun ton sür ton kombinlerinde sadece düz renkler yok. Sezonun ekoseleri de bu stile dahil oluyor. Kahve köşeli desenler yine kahve ve bejlerle eşleşirken; gri çizgiler yine grinin diğer tonları, antrasit ve siyahlarla uyum yakalıyor.

Yaz yeşiliyle kış yeşili birleşmesi

Su yeşilinden çağlaya, yapraktan hakiye… 2022 kış günlerine yaz renklerine dahil oluyor, koyudan açığa tüm yeşiller birleşiyor. Hafta sonlarına enerji katan bu eşleşmeler, özellikle sportif parçalarda kendini gösteriyor. İnstagram’ın sevilen isimleri de bu trendi en iyi şekilde yansıtıyor.

Mavi ve jeanin birlikteliği

Ton sür tona dahil olan jean parçalar, kendi gibi mavi kıyafetlerle bir araya gelerek stile uyum sağlıyor. Özellikle sezonda çok sevilen bol kot pantolonlara eşlik eden peluş mavi kaşeler, pofuduk kapitoneler aydınlık görünümleriyle kombinleri fazlasıyla güzelleştiriyor.

Ton sür tonda grinin yıldızı parlak

2022 kış sezonunda gri ve tonları ton sür ton trendine dahil olarak zirveye tırmanıyor. Açık grilerden antrasite ve hatta siyaha doğru geçiş yapan renklerin bir aradaki muhteşem uyumu sokak stiline damga vuruyor. Dış giyimde grinin ve siyahın gücünü önemseyenler mevsimin bu şahane eşleşmelerini bir şekilde kombinlere mutlaka dahil etmeli .

Kaynak: Yeşiltopuklar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio