Kevser Sarıoğlu x LCW Modest İşbirliği stil kodlarını yeniden yazıyor

Merjam Yazar: Merjam 1 Temmuz 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Kevser Sarıoğlu x LCW Modest İşbirliği modaseverlerin dikkatini çekti. İşte zamansız ve sade stil arayanlar için birbirinden şık tasarımlar…

Kevser Sarıoğlu x LCW Modest İşbirliği stil kodlarını yeniden yazıyor

Minimalist bir stil belirlerken öncelikle tüm gardırobunuzu buna göre yeniden dizayn etmemiz mi gerekir? Tabii ki hayır! Yalın görünüme sahip olmak istediğiniz günlerde kullanabileceğiniz zamansız parçalarla kapsül bir seri hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman da sahip olduğunuz renkli ya da maksimalist parçalarla bir araya getirebilirsiniz. Bunun için harika bir marka işbirliği haberi geldi.   Zarif ve şık parçaların yer aldığı Kevser Sarıoglu x LCW Modest koleksiyondan minimal bir stil için her kadının dolabında bulunması gereken parçalar sunuyor.

Sade ve şık gömlekler

Dolapların vazgeçilmezi yaz kış gömlekler oluyor. Ofiste net kesimli bir pantolon ve aksesuarlar il, uçuşan bir elbisenin üzerinde sandaletlerle ya da çarpıcı aksesuarlar ve topuklularla özel bir günde, gömlekler her zaman en sevdiğimiz kurtarıcılarımızdan. Yazın yumuşak iklimine uyum sağlayan ekru tonlarda bir gömlek her zaman dolabınızda olması gereken parçalardan biri.

Elbise en kilit parça

Ege’nin huzurundan ilham alan Kevser Sarıoğlu X LCW Modest koleksiyonunda nefes alan kumaşlarla hazırlanan elbiseler, şehrin ritmine ayak uyduracağınız hareketli bir günde, keyifli bir kahve toplantısında ya da aile yemeklerinde sizinle birlikte olabilir. Koleksiyonda yer alan düz kesimli minimal elbiseleri, kendi ruhunuzu yansıtacağınız aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Rahat kesim bir pantolon

Havuç pantolonlar, bol kesimli cool tavırlarıyla birkaç sezondur hepimizin gözdesi haline geldi. Toprak tonlarında seçeceğiniz geniş paçalı, rahat görünümlü, dökümlü pantolonları minimalist seçkinizin yıldızlarından biri yapabilirsiniz. Beyaz basic crop ve gömlekle tamamlayarak it girl’lerin sevilen görünümünü kendi stilinizle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Zamansız renkler ve soft tonlar

Jean şorttan dökümlü elbiseye kadar her stili tamamlama özelliğine sahip kimonolara gardıroplarımızda her zaman yer var. İnce kumaşlı ve enerjinizi yansıtacak tonlardaki seçeneklerse uzun yıllar demirbaş olarak şehirden tatil stilinize; her yerde size eşlik etmeye hazır.

Modası asla geçmeyen bir etek

Belinizden aşağıya dümdüz ve kıvrımsız etekler, yalın ve çabasız gardıropların en sevilen parçalarından biri. Basic beyaz bir t-shirt ve sneakerlarla tüm günü şık ve konforlu geçirebilirsiniz. Önerimiz minimal formlu fakat heykelsi takılarla birlikte kullanarak özgün görünüşünüzü tamamlamanız.

Kaynak: Vogue Türkiye

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio