Gucci’nin Adidas ile yaptığı ortak tasarım sosyal medyada gündem oldu!

Merjam Yazar: Merjam 2 Temmuz 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Spor giyim ve ayakkabı markası Adidas ile İtalyan lüks moda devi Gucci’nin ortak ayakkabı tasarımı görenleri hayrete düşürdü. İki dev marka işbirliği yaptığı tasarımda sınıfta kaldı. Çoğu sosyal medya kullanıcısı için alay konusu oldu. Siz tasarımı nasıl buldunuz?

Gucci’nin Adidas ile yaptığı ortak tasarım sosyal medyada gündem oldu!

İtalyan lüks giyim markası Gucci’nin Adidas ile yaptığı ortak koleksiyon sosyal medyada gündem oldu. Çoğu kullanıcı fiyatı ve tasarımını eleştirdi.

Futbolcularla özdeşleşen krampon modelinin taklidi gibi duruyor!

Gucci’nin imza tasarımı haline gelen ‘loafer’ modeli ile Adidas’ın Copa Mundial kramponlarının birleşimi olan yeni model, görenlerin ilgisini çekti. Diego Maradona ve David Beckham gibi ünlü futbolcularla özdeşleşen krampon modelinin taklidi gibi görünen bu modele, pek çok eleştiri geldi.

“Hayır, gördükleriniz photoshop değil”

Twitter kullanıcıları, Gucci tasarımı ayakkabı için ‘Çok korkunç’, ‘Hayır gördükleriniz photoshop değil’ gibi yorumlarda bulundu.

Fiyatı da eleştirildi

Ayakkabıların satış fiyatı ise Gucci’nin sitesinde 785 sterlin olarak duyuruldu. Ayakkabın siyah ve taba olmak üzere iki rengi bulunuyor. Markanın kreatif direktörü Alessandro Michele’nin 80’ler ve 90’lardan ilham alarak yarattığı modelin, spor markasının mirasını ve Gucci’nin imza haline gelen motiflerini bir araya getirdiği savunuldu.

Kaynak: NTV

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio