Gözler Merjam Moda Dergisi’nin ilk sayısında

Merjam Yazar: Merjam 7 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Bir süredir moda, güzellik ve yaşam alanında içerik üreten Merjam moda sitesi yayın hayatına yeni bir soluk getirmek için dergiciliğe adım attı. Merjam Moda Dergisi ilk sayısıyla gözleri üzerine çekti. İşte Merjam Moda Dergisinin ilk sayısında yer alanlar…

Gözler Merjam Moda Dergisi’nin ilk sayısında

Merjam Moda Dergisi ilk sayısı olmasına rağmen dolu dolu içeriğiyle raflarda yerini aldı. Dergi; moda, güzellik, yaşam, sanat, gezi, dekorasyon başlıklarında özgün içerikleriyle karşımıza çıktı. Yılda iki kez çıkacak olan dergi 66 sayfa olarak hazırlandı. İçindekilere göz attığımızda; tekstil haberleri, ünlü isimlerle röportaj, stil önerileri ve daha birçok başlık dikkatimizden kaçmadı. Merjam’ın moda- tekstil sektörüne yeni bir soluk getirmeyi amaçladığı fark ediliyor. Mizalle markasının ana sponsoruluğun da çıkan Merjam Moda Dergisi’ne Yepyeni, Beylerbeyi Tekstil markalarının da destekleri görülüyor. Şimdi ilk sayıda yer alan içeriklere göz atalım.

Modacı Nihan Peker’in başarıları

Türk moda dünyasının tanınan ismi Nihan Peker moda, tasarım ve defileler hakkında konuştu. Yaptığı başarılı gelinlik ve haute couture koleksiyonlarla Nihan Peker, özellikle yeni dönem gelinlerine ufuk açıyor. Nihan Peker, verdiği röportajında gelecek sezon trendlerinden söz ediyor. Peker, trendlerden uzaklaşmadan da giyilebilir zamansız tasarımların olabileceğini vurguluyor.  

Mizalle markasının büyüyen mağaza zinciri

2018 yılında kurulan Mizalle markası son günlerde hızla mağazalaşıyor. Tüm Türkiye’de mağaza zinciri kurmayı sürdüren Mizalle’nin hedef ve planlarını markanın kurucu ismi M.Eymen Saraç’tan dinledik. M.Eymen Saraç verdiği röportajda, Mizalle’nin orta gelecekte 100 mağazaya ulaşmayı hedeflediğini belirtti. Mizalle’nin şuan hâlihazırda 20 mağazası bulunuyor.

Emre Erdemoğlu markası tanınırlığını arttırıyor

Erkek giyimin başarılı ismi Emre Erdemoğlu, Türkiye’ de olduğu kadar Dünya’da da ismini duyurmayı sürdürüyor. Erdemoğlu; pandemi sürecinin etkilerini, tekstil sektörünün dünyadaki geleceği gibi evrensel konuların yanı sıra markasıyla ilgili merak edilenlere de yanıt verdi. Erdemoğlu, hızlı tüketimle beraber modada stilden bahsetmek mümkün olmadığının altını çiziyor.

Cildinize yatırım yapın!

 Dermatolog Doç. Dr. Ezgi Özkur, mevsim geçişlerinde cildimize özen göstermemiz gerektiğin söylüyor. Cilt bakımı ve güzellik alanında tüm merak edilenlere özenle cevap veren Doç. Dr. Özkur, mevsim geçişlerinde cildimize kalkan olabilecek uygulamaları detaylı olarak anlatıyor.

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı