Gigi Hadid Hakkında Tüm Bilinmeyenleri Anlattı

Merve Sarı Yazar: Merve Sarı 5 Mayıs 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

"Ayrıcalıklı bir aileden geldiğimi her zaman biliyordum. Ama annem ve babam bana, başarılı bir ebeveynin çocuğu olmamın, bir işte tutunmak için çok çalışmam ve kibar olmam gerekmediği anlamını taşımadığını da söyledi." Bu sözler 2000'li yılların ilk yarısından bu yana moda dünyasında fırtınalar estiren Gigi Hadid'e ait... Bu şekilde konuşmasının da elbette belli bir nedeni var.

Gigi Hadid Hakkında Tüm Bilinmeyenleri Anlattı

ÜNLÜ ANNE VE BABASI MESLEĞİNDE YÜKSELMEK İÇİN ‘BİRAZ’ YARDIM ETTİ
One Direction grubundan Zayn Malik ile ilişkisinden 2 yaşında Khai adında bir kızı olan Gigi Hadid, geçen yılın en çok konuşulan konularından biri olan “nepotizm bebekleri” tartışmalarında da hep gündemdeydi. Zaten yukarıdaki sözleri de bu konuya ilişkin görüşlerini ifade ederken kullandı. Nüfuzlu bir anne ve babanın, yani eski model yeni tasarımcı Yolanda Hadid ile ünlü emlakçı Mohamed Hadid’in kızı olan Gigi, moda dünyasında bu kadar hızlı yükselmek için bir yardım alması gerektiğini gizlemedi.

listelist

‘BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM’
İngiltere’de yayınlanan The Sunday Times’a konuşan Hadid, röportajda nepotizm bebeği yani ünlülerin ayrıcalıklı çocuklarından biri olduğunu gizlemedi. Üstelik itiraf ettiğine göre daha küçücük bir çocukken sahip olduğu ayrıcalıkların da farkındaydı. Her ne kadar annesi ve babası sayesinde kariyerinde kısa sürede büyük bir başarı kazanmış olsa da yine de Yolanda Hadid ile Mohamad Hadid’in ona iş ahlakı konusunda sürekli nasihatlerde bulunduğunu gizlemedi. O henüz 5 yaşındayken boşanan Yolanda ile Mohamed Hadid’in her ne olursa olsun bir işte başarıyı yakalayabilmek için kibar olması ve çok çalışması gerektiğini kendisine öğrettiklerini sözlerine ekledi. Top model, her şeye rağmen mesleğinde iyi olabilmek için çok çalıştığını ileri sürdü.

get images

KARDEŞLERİ BELLA VE ANWAR DA MODEL: Bu arada yeri gelmişken Gigi’nin iki kardeşinin de moda dünyasında kariyer yaptığını hatırlatalım. Bella Hadid de tıpkı onun gibi çok başarılı bir model. İki kız kardeşin bir de Anwar adında bir erkek kardeşi var. O da ablaları gibi model olarak kariyer yapıyor.

‘DÜNYANIN EN GÜZEL İNSANI OLDUĞUMU SANMIYORUM’
Gigi Hadid, röportajda fiziksel görüntüsüne dair bazı değerlendirmeler de yaptı. Top model, kariyerine başladığı dönemde gördüğü sıkı voleybol eğitimi yüzünden vücudunun moda endüstrisinin ince eleyip sık dokuyan standartlarına uymadığı inancındaymış anlattığına göre. “Kendimi açlıktan öldürmüyordum ama sıradan bir vücudum vardı. Vücudumu seviyorum ama ona takıntılı değilim” diyerek sözlerini sürdürdü. Gigi Hadid dış görünüşüyle ilgili olarak “Dünyanın en güzel insanı olduğumu sanmıyorum. Sanırım biraz botoksun yardımı olabilirdi” dedi.

MODELLİĞİ YAŞAM TARZI OLARAK GÖRMÜYOR
Gigi Hadid, röportajda modellik kariyeri ve geleceği dair hayat planları hakkında da konuştu. Söylediğine göre podyum dışında başka kariyer planları da var Hadid’in. Hatta bunun ilk adımını geçen yıl attı ve Guest In Residence adında bir giyim markası oluşturdu. Son olarak da bir dijital yayın platformu için Next in Fashion adlı bir program için kamera karşısına gçemeşe başladı. Bütün bunları neden yaptığını da şöyle anlattı Gigi Hadid: “Modelliği yaşam tarzım olarak görmek sanırım gerçekçi olma

‘GENÇ YAŞTA ANNE OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLU’
Gigi Hadid röportajda eski sevgilisi Zayn Malik ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Khai’den ve annelikten de söz etti. Her zaman anne olmayı istediğini saklamayan Hadid “Ama bu konuda takıntım yoktu. Genç yaşta anne olduğum için mutluyum. Khai bana o kadar çok şey verdi ki” diye konuştu güzel model.

Her ne kadar Khai’nin babası Zayn Malik ile yollarını ayırmış olsalar da küçük kıza ortak anne ve babalık yapıyor eski çift. Bu durumu da “çocuğun mutluluğunu her şeyin önüne koymak” olarak nitelendirdi. Kızı Khai, babası Zayn Malik ile birlikte olduğunda kendisinin de işlerine yoğunlaştığını sözlerine ekledi.

instagram

ZAYN İLE İLİŞKİSİ OLAYLI BİTTİ

Gigi Hadid, özel hayatıyla da her zaman ilgi çekti. Yaşadığı bütün ilişkiler magazin basınında manşetlere çıktı. Uzun süre Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile romantik bir ilişki yaşadı. Ardından Joe Jonas ile kısa süren bir ilişkisi oldu. Ama en uzun ve en çok konuşulanilişkisini Zayn Malik ile yaşadı. Çiftin ilişkisi bir dargın bir barışık 2015 ile 2021 arasında devam etti. Ünlü çiftin ayrılığı olaylı oldu. Hadid, geçen aylarda da Leonardo DiCaprio ile yaşadığı yakınlaşmayla gündeme geldi. Fakat bu konuda bir ilerleme kaydedilmedi.

newsx

Kaynak: The Sunday Times

Merve Sarı

Merve Sarı

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı