Gelinler için olmazsa olmazlar listesi

Merjam Yazar: Merjam 23 Mayıs 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Düğün gününde gelinlere özel vazgeçilmezler listesi hazırladık. İşte detaylar…

Gelinler için olmazsa olmazlar listesi

Büyük güne doğru alınacaklar listesine eklenecek olmazsa olmazlar.

Leziz Renkler

Hermès Beauty’nin altı dudak yağından oluşan Hermèsistible koleksiyonu, meyve notalarını eşit şekilde dengeleyen kokulara sahip. Yüzde 97 doğal bileşenli koleksiyon, koruyucu ve besleyici etkisiyle dudakları yumuşak ve nemli tutuyor.

Kamuflaj Etkisi

Makyaj öncesi cilt kusurlarını ve yorgunluk izlerini kamufle etmek için tasarlanan Kiko Milano Glowing Skin Primer, aydınlatıcı etki yaratmasıyla tercih sebebi. Makyajı daha uzun süre kalıcı tutan makyaj bazı, antioksidan yüz serumu olarak da tercih edilebilir.

Saç Yatıştırıcı

Saç bakımında yeşil kimyanın gücünden yararlanan ve Hint fasulyesi özü içeren Aveda Smooth Infusion koleksiyonu, saç tellerini kaplayarak, suyu hapsediyor. Elektriklenmeyle savaşan şampuan, saçı nemlendiriyor ve parlaklığını artırıyor.

Sıcak Parıltı

Ciltte sağlıklı bir bronzluk ışıltısı yaratan Dolce&Gabbana Beauty Solar Glow Universal Radiance Drops, güneş ışığını ve İtalyan kıyılarını çağrıştırıyor. Cilt parlaklığı için günlük nemlendiriciye bir damla ekleyip, fondöten ile karıştırarak ya da tek başına uygulayarak parlak bronz bir bitiş sağlayabilirsiniz.

Göz Çevresi Koruma Altında

Her yaşın kullanımına uygun olarak formüle edilen Chanel Sublimage L’Essence Fondamentale Yeux Serum, göz çevresindeki koyu halkalarla savaşarak aydınlık bir ifade yaratıyor, cildin yapısını sıkılaştırıyor.

Beyaz Dut Özleri

Japon kadınlarının kusursuz teninin ardındaki sır olan beyaz dut, Valmont LuminoSity serisindeki yıldız içerik. Koleksiyondaki LumiMask, donuk tene ihtiyaç duyduğu ışıltıyı vererek, cilt dokusunu iyileştiren soyucu bir maske. LumiCream nemlendirici ise yüksek rakımda organik olarak yetiştirilen yedi dağ bitkisi içeriğiyle cildi derinden güçlendiriyor.

O Güne Özel

Cildin en iyi halini yansıtmak, rengini eşitlemek ve aydınlatmak için doktor ofislerinde şu aralar en çok tercih edilen bakım protokollerinden biri Snowcell. MYA Clinic’ten Op. Dr. Mert Seçer, cildi yatıştıran bu bakımın her mevsim uygulanabildiğini söylüyor: “Özel günlerinizden bir önceki gün uyguladığımız Snowcell’in içeriğindeki arbutin, kojik asit, C vitamini ve antioksidanlar ile cildin hiç olmadığı kadar parlaması hedefleniyor. Yöntemin bir diğer muhteşem tarafı ise profesyonel makyajın performansını artırıyor olması.

Tatlı Pembe

Dior Make-up Kreatif İmaj Direktörü Peter Philips tarafından sınırlı sayıda oluşturulan Miss Dior koleksiyoner paleti, pembenin narin tonlarına sahip üç far, saten bitişli dudak bakım ruju, Miss Dior imzalı allık ve ışıltılı tırnak cilası içeriyor.

Işığı Yansıt

Jel-krem formüle ve oldukça hafif bir yapıya sahip olan Nars Skin Light Reflecting nemlendirici, iki haftalık kullanım sonrası cilt dokusunda iyileşme vadediyor. Cildi zararlı mavi ışıktan ve ortamdaki kirlilikten koruyan nemlendi[1]rici, formülündeki kakao peptitleri ve moringa tohumu ile daha berrak bir cilt yapısı oluşturmayı da destekliyor.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio