Evlere yazı taşıyacak 5 dekorasyon önerisi 

Merjam Yazar: Merjam 18 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

İlkbahar-yazın yaşama kattığı canlılığı tüm yıl evinde hissetmek isteyenlere önerileri sizler için kaleme aldık.

Evlere yazı taşıyacak 5 dekorasyon önerisi 

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek bir adreste toplayan Koçtaş, bahar aylarının sunduğu rengarenk atmosferi evlerine taşımak isteyenlere dekorasyon önerileri sunuyor.

Duvarlarda değişiklik yapmanın tam zamanı

Evlerin duvarlarını canlı renklere boyayarak ya da renkli tablolar ve rengarenk çerçevelerle evleri dekore ederek bahar dekorasyonunu evlere taşımak mümkün. Koçtaş uzmanları, doğayı evlere taşıyacak duvar kağıtlarından da yardım alınarak evlerde yepyeni bir atmosfer yaratılması tavsiye ediyor.

Güneş ışığı evleri aydınlatıyor

Koçtaş uzmanları, evlere bahar havası ile birlikte güneş ışığının da girmesi için kalın perdelerin açılmasını, pencerelerin önünü kapatan mobilyaların yerlerinin değiştirilmesini, büyük aynalara dekorasyonda yer vererek gün ışığın odalara yayılmasını öneriyor.

Evlere renk katın

Yeşil, mavi, pembe, sarı gibi baharı andıran renklerde dekorasyon ürünleri, kırlent nevresim gibi tekstil ürünlerinde çiçekli desenler, renkli saksılarda mevsim çiçekleri ile de evlere renk katmak güzel fikir… Bahara yakışır ince ve renkli kilimler de bahar dekorasyonunu evlerine taşımak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Ahşap ürünler bahar dekorasyonun tamamlayıcı

Renkli ev dekorasyonunun tamamlayıcısı ve her mevsime uyum sağlayabilme özelliğine sahip olan ahşap ürünler, evlerin doğa ile bütünleşmesinin en şık şekilleri arasında yer alıyor. Örneğin palet ile kitaplık, koltuk, yatak ya da sehpa yaparak hem evlerde bahar rüzgârları estirilebilir hem de geri dönüşüme katkı sağlanabilir.

Evlerde ferah bir görünüm

Koçtaş uzmanları evlerin ferah ve geniş görünmesi için kullanılmayan eşyaların saklama kutularına kaldırılmasını, sandıklı sehpa ya da bazalı yatak gibi mobilyalardan yararlanarak dağınıklığın önüne çekilmesini öneriyor.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio