Düğün gününüz için 10 manikür seçeneği

Merjam Yazar: Merjam 16 Nisan 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Gelin manikürünüzle, biraz daha yaratıcı olmayı göze alıyorsunuz sizin için 10 farklı seçeneği sıralayacağız. İşte detaylar…

Düğün gününüz için 10 manikür seçeneği

Klasik düğün günü manikürleri genellikle düzgün bir nude tırnak veya zevkli ve hassas bir fransız manikürü içerir. Bununla birlikte, görünümünüze biraz daha zarafet katmak istiyorsanız, bir tırnak sanatı dokunuşu gelin görünümünüzü bunaltmadan yükseltebilir. İster kendiniz boyamaya karar verin, ister büyük günden önce manikürcünüze bir ilham klasörü kaydetmeyi planlıyor olun, ilham vermek ve düğün günü tırnaklarınızın mükemmel olmasını sağlamak için zamansız ve zarif gelin manikürlerini bir araya getirdik.

Tırnaklarınızı kıyafetinizin geri kalanından detaylarla süslemek, gelin görünümünüzü birleştirmenin ince bir yolu olabilir; örneğin inci takı takıyorsanız, motifi manikürünüze kadar uzatmayı deneyin.

Bu siyah beyaz grafik manikür, tırnaklarının aşırıya kaçmadan günde bir açıklama yapmasını isteyenler için idealdir.

Şık bir fransız tüyosu alırken fazla yanlış yapmış olamazsınız, sadece klasik görünmelerini sağlamak için uzunluğu kısa kenarda tuttuğunuzdan emin olun.

Tırnak uçlarını süsleyen bu narin çiçek tasarımıyla düğün günü buketinizden ilham alın.

Düğün günü kıyafetinize ışıltılı bir dokunuş katmak istiyorsanız, bunu sadece mücevherlerle yapmanız gerekmiyor. Bu inci kaplı manikür, göz alıcı bir tasarım için ten rengi bir tabanla güzel bir şekilde birleşir.

Kaynak: Harper’s BazaarMerjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio