Dolgun dudaklar için tüyolar!

Merjam Yazar: Merjam 14 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Son günlerde yeni trendi olan "oval lining" hiçbir estetik işleme ihtiyaç olmadan harika dudaklar vaat ediyor. Peki nasıl? İşte yanıtı…

Dolgun dudaklar için tüyolar!

Son trendler arasında sıkça gündeme gelen dudak kalemi şimdi tam olarak bir ürün olarak misyonunu tamamlamaya geliyor. Söz konusu dudak dolgunluğu olunca yol ikiye ayrılıyor ya ona doğuştan sahipsinizdir ya da onu satın alırsınız. Son yıllarda giderek artan başta dudak dolgusu olmak üzere dolgu işlemleri bunun bir tercihten çıkarak neredeyse bir gereklilik olduğunun altını çizmeye başlıyor.

Hem maliyetleri hem de kişilerin doğallık tercihi ise birçok insanı bu tür işlemlerden uzak tutuyor. Güzellik trendlerinin nabzını tutan TikTok kullanıcıları ise “oval lining” trendiyle birlikte hiçbir estetik işleme gerek kalmadan dudak kaleminizle elde edebileceğiniz harika dudakları gözler önüne seriyor.

Tek yapmanız gereken dudaklarınızı daha dolgun göstermek için yeniden çizmek ve işte hazırsınız. Oval çerçeveleme tüyosunu tamamen başarmak için dudak kaleminin dudağınızın doğal tonuyla eşleştiğinden emin olun. Çerçeveyi uygularken, üst dudağınızı ve alt dudağınızı kapsayacak şekilde hafifçe ve yavaşça geniş bir “o” harfi çizin. Şimdi rujunuzu ya da parlatıcınızı sürmeye ve dolgun dudaklarınıza kavuşmaya hazırsınız.

Umarız, bu etkili uygulama sizleri dudak dolgusu enjeksiyonlarının acısından kurtaracak ve istediğiniz dolgun görünümü sağlayacak. Adeta bir eğitim videosu özelliğine sahip olan oval dudak şekillendirme içeriklerini yakından inceleyin.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio