Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in düğününe ait beklenen fotoğraflar…

Merjam Yazar: Merjam 24 Mayıs 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Geçtiğimiz nisan ayında dünyaevine giren İngiliz futbolcu David Beckham ve Victoria Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham uzun zamandır beraber olduğu Amerikalı oyuncu Nicola Peltz’in düğün fotoğrafları yayınlandı. Düğünün yayın haklarını satın alan dünyaca ünlü moda dergisi Vogue’un yayınladığı fotoğraflar, Beckham ve Peltz ailesinin en samimi anlarını gösterdi. İşte merakla beklenen o kareler…

Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz’in düğününe ait beklenen fotoğraflar…

İngiliz futbolcu David Beckham ve Victoria Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham ve Amerikalı oyuncu Nicole Peltz 9 Nisan’da evlenmişti. Peltz’in milyarder babasının Palm Beach’deki malikanesinde gerçekleşen düğünün en özel anların Vogue dergisi yakaladı.

Fotoğrafçı Corbin Gurkin yakaladığı görseller hem düğünden hem de düğün sonrası düzenlenen partiden samimi anlar sundu.


Fotoğraf çekmek yasaklandı

Fotoğraf çekmek yasaklandı
Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde, davetlilerin ve basının fotoğraf çekmesine izin verilmedi.


Özel tasarım gelinlik ilgi çekti

Özel tasarım gelinlik ilgi çekti
Valentino’nun kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli’nin imzasını taşıyan elbise, iki Roma seyahatinin ve ABD'deki iki gelinlik provasının sonucunda ortaya çıkmıştı.


İkonik model Claudia Schiffer’in 90’lar görünümünden ilham alan Peltz, güzellik ekibi Kate Lee ve Adir Abergel ile çalıştı. Oyuncu, yarı toplanmış saçı ve serbest perçemleriyle doğal bir görünüm yakaladı.


İşte Vogue Dergisi'nin yayınladığı ve fotoğrafçı Corbin Gurkin'in resimlediği Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in düğününden özel anlar... Kaynak: NTV


Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio