Zendaya’nın yeni görünümünü nasıl buldunuz?

Merjam Yazar: Merjam 24 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Ünlü isim Zendaya saçlarını kesti ve yeni görünümüyle dikkatleri çekmeyi başardı. Siz Zendaya’nın yeni görünümü nasıl buldunuz?

Zendaya’nın yeni görünümünü nasıl buldunuz?

Zendaya, ekranlarda bir rol oynarken olduğu gibi sahne dışında da sorunsuz bir şekilde dönüşen, tam teşekküllü bir saç modeli bukalemunudur. Âşık olduğumuz son görünüşü? Aktrisin Los Angeles’taki Euphoria FYC etkinliğinde tanıttığı yumuşak dokulu kısa bir küt.

Rol arkadaşları Maude Apatow, Hunter Schafer ve Sydney Sweeney ile bir araya gelen Zendaya, şık Christian Louboutin rugan ayakkabılarla aksesuarlanmış, baskılı kalem etekli siyah kısa kollu bir top içeren zarif Schiaparelli Sonbahar 2021 görünümüyle sofistike bir hava yakaladı.

Küt saç modeli, 2022’nin öne çıkan saç modellerinden biri oldu. Makyajını her zamanki gibi taze ve doğal tuttu, ışıltılı bronz göz farı ve parlak kahverengi dudak tercih etti.

Zendaya’nın küt saç kesimi ilginç bir şekilde çok yönlüdür. Kişinin doğal dokusuyla şekillendirilmiş, düz ve pürüzsüz, ıslak görünümlü parlaklıkla geriye kayganlaştırılmış veya uçlardan fırlamış birçok olasılık mümkün.

Bumerang videosunda yeni saç stiliyle poz verirken kameraya bakıyor ve saç tutamlarını kulaklarının arkasına atıyor.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio