Hakkımızda

1 Haziran 2021

Modanın hemen her şeyi etkisi altına aldığı çağımızda; yediğimiz yemek, giydiğimiz kıyafetler, kullandığımız kelimeler, tavırlarımız, dinlediğimiz müzik, yaşadığımız gezdiğimiz ortamlar, evler… Daha birçok şey modanın içine dâhil artık.

Moda, sadece tasarımcılardan, modellerden, gösterişli kıyafetlerden ibaret değil. Her çağa ve ruha uygun bir söylemi var; bir rüzgâr gibi moda… Geldiğini hisseder, kokusunu duyarsınız.

Merjam.com olarak bu rüzgârı sizlere hissettirmek için yolculuğumuza başladık. Amacımız modaya farklı bir bakış açısı getirmek, gelişmeleri; modanın bilinmeyen, arka planda kalan yönlerine de dikkat çekerek aktarmak… Merjam, kadının olduğu ve ilgi duyduğu; tasarım, kombinler, yemek, sergi, tiyatro, gezi, aile, cilt-bakım, güzellik gibi her alanda izlemekten zevk alacağınız bir mecra olacak.

Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz modacılardan, kitabınızı imzalatmayı çok istediğiniz yazarlara; sosyal medyada takip ettiğiniz fenomenlerden, tanımış olmaktan memnun olacağınız yeni isimlere kadar pek çok isimle yapılan röportajları ve merakınızı giderip bilgi edineceğiniz yazılar okuyacaksınız.

Modanın yılda bir kez değiştiği yıllardan, teknolojinin hızına ayak uydurup yılda dört kez değiştiği zamanlara geçtik. Her şeyin çok hızlı değiştiği ve bu hızın en belirleyici unsurlarından birinin de “Moda” olduğu bir zamanda; “Eskinin yeniyle çok hızlı” yer değiştirdiği bir dönemde, Moda’nın hafızası ve hatırlatıcısı olmak istedik.

Modanın modası geçmez,

Takipte kalın.

Yorumlar kapatıldı.

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı