Yüksek bel pantolonlar düşük bel trendine meydan okuyor!

Merjam Yazar: Merjam 28 Temmuz 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yüksek bel modeller bir süredir bizimle. Trend listesinde yerini düşük bel modellere bırakır mı diye düşünsek de hâkimiyetini çoktan kurduğunu söylesek yanlış olmaz.

Yüksek bel pantolonlar düşük bel trendine meydan okuyor!

Son dönemde moda dünyası geçmiş güzel günleri yad etme konusunda hevesli olduğu için, düşük belli etekler ve pantolonlar hala gündemimizde ancak yüksek bel modası her zaman olduğu gibi zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Kimi zaman crop’larla günlük görünümün kimi zaman gömleklerle zarif bir şıklığın sembolü olan yüksek belli pantolonlara dair ilhama ihtiyacınız varsa size bazı önerilerimiz var.

Straplezler 2.0

Britney Spears ve Paris Hilton gibi ünlülerin 90’lı ve 2000’li yıllarda düşük belli kot pantolonlarla giydiği straplez üstler 2022’de yeniden gündemde. Ancak şimdi, görünümde bir değişiklik için onları daha şık pantolonlarla eşleştirmeyi tercih ediyoruz.

Yüksek belli pantolonların yükselişte olduğu bu günlerde zirvede tek olduklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Elbette kısa bluzlar en iyi ekürileri olarak yine yanlarında. Herhangi bir silüeti mükemmel bir şekilde çerçevelemek için ihtiyacınız olan tek şey yüksek belli bir pantolon ve kısa bluzlar.

Palazzo pantolonlar form değiştiriyor

Palazzo pantolonlar kulağa karmaşık gelebilir, ancak basitçe süper geniş paça pantolonlar diyelim biz. Genellikle en iyi palazzo pantolonlar hafif bir kumaştan yapılır, bu da onları yazlık giysiler için ideal bir seçim haline getiriyor. Bu pantolonlarda daha fazla cazibe katacak ipek, pamuk ve keten gibi havadar, dökümlü kumaşları arayabilirsiniz. Tabii renk konusunda da yeterince cesur davranmakta fayda var.

Dengeli siluetlere dikkat!

Tatil modu ve sıcak hava dalgaları eşliğinde uzun kış günlerini düşünmek biraz sıkıcı olabilir, kabul ediyoruz. Neyse ki eğlenceli hale getirecek zarif dokunuşların sırrını da biliyoruz. Yüksek belli pantolonlar rahatlığın yanı sıra kabarık kollu bluzlar ya da ipek gömleklerle zarif şıklığın da anahtarını sunuyor. İster stilettolarla isterseniz de bot, mokasen ve hatta babetlerle deneyebilirsiniz.

Kaynak: Vogue Türkiye

Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı