Moda da yenilikçi çizgiler…

Merjam Yazar: Merjam 21 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Berr-In'in 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonunu sundu. Koleksiyonda yenilikçi çizgiler dikkat çekti. İşte koleksiyondan görünümler…

Moda da yenilikçi çizgiler…

Berr-In’in 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonu; geniş renk paleti, yüksek kalite kumaş seçimleri ve çarpıcı detayları ile yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Koleksiyon, çoklu ürün seçeneği ile her bir parçaya kolaylıkla kombinlenebilme imkanı sunuyor. Maksi elbiseler, özel dikim hissi veren ceket ve pantolon takımlar, tasarım kalitesi ile farklılaşan üst giyimler, parıltı detayları ile yeniden yorumlanan denim gruplar, markaya özgün desenleri ile yumuşak trikolar, gündüzden geceye tamamlayıcı bluzlar koleksiyonun her zevke ve arayışa hitap etmesine olanak sağlıyor.

Kışın vazgeçilmezi kaşe dokular, ışıltılı kumaş ve aksesuar detayları, dokulu saten ve kadife gruplar, vücudu saran deriler, geniş koleksiyonun öne çıkan parçalarını oluşturuyor. İkonikleşen desen ve baskı detayları ile çarpıcı bir seçki sunan Berr-In 2023 Sonbahar/Kış koleksiyonu, zengin renk skalası ile modern bir stil anlayışını benimsiyor.

Ulaşılabilir yüksek moda anlayışı ile Berr-In, benzersiz alışveriş deneyimini online mağazası berr-in.com aracılığıyla güçlü ve özgün kadınlarla buluşturmaya devam ediyor.

Kaynak: ALEM

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio