Yeni yılda ev dekorasyonunda bizi neler bekliyor?

Merjam Yazar: Merjam 3 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

2023 Yılında ev dekorasyonunda hangi yenilikleri göreceğiz? İşte detaylar…

Yeni yılda ev dekorasyonunda bizi neler bekliyor?

Ev dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlere, yeni ev kuracaklara özel 2023 dekorasyon trendlerini bir araya getirdik!

Bitkilere yer açın

Pandemi sonrasında doğa ortamını eve taşıma trendi 2023 yılında da devam ediyor. 2023 yılında evlerde büyük yapraklı çiçekler yine baş rolde!

Koyu tonlara geçiş

Geçtiğimiz yıllarda koyu tonlardan uzaklaşıp taş, bej hatta beyaz duvar boyalarını sıklıkla görmüştük. Bu yıl ise dengeli olarak kullanacağımız tüm koyu renkler oldukça trend!

Özel köşeler

İster berjerinizi, ister salıncağınızı konumlandırdığınız, kendi alanınızı yarattığınız özel köşeler 2023 yılının trendleri arasında en sevileni… İster okuma köşesi olarak ister kahve köşesi olarak değerlendireceğiniz bu alanlar evinizde geçireceğiniz vakti daha keyifli hale getirecek!

Yumuşak formlu mobilyalar

Yuvarlak, oval formlu mobilyalar, yumuşak ve konforlu kumaşlar, doğal tonlar ve ahşap bu sezonun mobilya trendleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ahşap, taş, bambudan oluşan aksesuarlar, jüt halılar ve hasır aydınlatmalar ile ortama sıcaklık katabilirsiniz.

Wellnes etkisi

Kendinizi iyi hissedeceğiniz, rahatlayacağınız bir köşe veya küçük bir tepside yer alan mumlar, taşlar, kokular… Evinizde dingin ve mekanın enerjisini dengeleyecek bir alan yaratın.

Pembe tonları

Birçoğumuzun pek soğuk baktığı ancak kendisi oldukça sıcak olan bir renk: Pembe. 2023 sezonunun mobilya trendlerinde bu rengi sık sık göreceğiz. Tabii bu trendde evi baştan aşağı pembe mobilyalarla döşemek yok ancak renk ve sıcaklık katmak için pembe bir berjer kullanımı oldukça trend bir görünüm yakalamanızı sağlayacak.

Kaynak: HT Hayat

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio