Üreten kadınlar ekim ayını da dolu dolu geçiriyor

Merjam Yazar: Merjam 13 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Üreten Kadınlar Kulübü’nün ikinci ayında soğuk seramik ve örme dekoratif ürün eğitiminden sonra sırada patchwork ile ahşap boyama var.

Üreten kadınlar ekim ayını da dolu dolu geçiriyor

 

 

JLL Türkiye tarafından yönetilen Next Level Alışveriş Merkezi’nin son dönem ses getiren dijital eğitim projesi Üreten Kadınlar Kulübü, ikinci ayında da Başkentli kadınlara yeni bir dünyanın kapılarını aralamaya devam ediyor.

 

Pandemi sürecinde kadınları üretmeye teşvik eden, onların hayatına dokunan ve hobi kazanmalarını hedefleyen projenin ikinci ayı da dolu dolu geçiyor. Geçen ay wayuu çanta, seramik boyama, amigurimi ve cam boyama gibi farklı sanat dallarını öğrenen kadınlar, bu ay da porselen çiçek ve örme dekoratif ürün yapımının ardından patchwork ve ahşap boyama tekniklerini öğrenecekler.

 

 

Kadınlar, patchwork alanında uzman eğitmen Aslı Kaya tarafından verilecek olan dijital eğitime katılabilecek; çekilişle belirlenen şanslı kadınlar tüm malzemelerini yine Next Level Alışveriş Merkezi’nden ücretsiz olarak temin edebilecek. Başvurular AVM’nin instagram sayfasına yapılacak; çekiliş usulü ile belirlenecek. Patchwork tekniğinin tüm aşamalarının detaylı olarak anlatıldığı video kadınlara ulaştırılırken, AVM’nin sosyal medya hesaplarından ve Youtube kanalından da paylaşılarak daha fazla kişiye ulaşması sağlanacak.

 

 

Ekim ayı eğitimleri ahşap boyama atölyesi ile son bulacak

 

Üreten kadınlar bu hafta gerçekleşecek olan patchwork eğitimin ardından Ekim ayı içerisinde ahşap boyama eğitimi de alacaklar. Uzman eğitmen Aynur Taşyürek tarafından ahşap boyama tekniklerinin anlatılacağı dijital eğitimden sonra projenin ikinci ayı da tamamlanmış olacak. Başladığı Eylül ayından itibaren binlerce kadına ulaşan proje kadınları her hafta çeşitli sanat alanları ile tanıştırmaya devam edecek.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio