TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Emiray yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşuyor

Merjam Yazar: Merjam 31 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Konya Büyükşehir Belediyesi ile TRT ortaklığıyla hazırlanan ve beğeniyle takip edilen çizgi film Emiray, 1 Kasım'dan itibaren TRT Çocuk ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Emiray yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşuyor

 

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yayın hayatına başladığı günden itibaren çocukların ve yetişkinlerin severek takip ettiği Emiray çizgi filminde yeni sezon çalışmaları tamamlandı. 

 

3. ve 4. sezonunda 22 yeni bölümle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Emiray, birbirinden farklı hikayelerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya sürükleyecek.

 

 

Geçen sezon kitabın verdiği görevleri başarıyla tamamlayan Emiray, kendi zamanına geri dönmüştü. Heyecanın ve maceranın eksik olmayacağı yeni sezonda kitapla yüzleşmek zorunda kalacak Emiray, bugüne gelen Karaca'yı ve diğer karakterleri kendi zamanına göndermeye çalışırken bir taraftan da yine Zekai ve Ruhi'yle mücadele etmeyi sürdürecek.

 

Emiray, 1 Kasım itibarıyla hafta içi her gün saat 17.15'te TRT Çocuk ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Emiray çizgi filminin daha sonraki sezonları Çevre ve Şehircilik Bakanlığının himayesinde "Çevre Müfettişi" olarak devam edecek.

Etiketler:
Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı