Survivor 2023 İçin Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı açıkladı! İşte o isim…

Merjam Yazar: Merjam 12 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Survivor 2023 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Survivor 2023'te yarışacak ilk ismi sosyal medya hesabından duyurdu. Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı açıkladı! İşte o isim…

Survivor 2023 İçin Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı açıkladı! İşte o isim…

Yeni bir formatla yayınlanacağı açıklanan Survivor 2023 kadrosunda yer alan ilk isim oldukça dikkat çekti. Açıklama ardından gözler bir kez daha yeni sezon tarihine çevrildi. Peki, Survivor 2023 sezonu ne zaman başlayacak?

Survivor 2023 kadrosunda yer alacağı kesinleşen ilk isim belli oldu. Acun Ilıcalı, yeni sezonun ilk yarışmacısını “Survivor 2023 sezonu ilk yarışmacımız Berdan Mardini oldu. Kendisine başarılar diliyorum” sözleriyle duyurdu.

Acun Ilıcalı’nın ardından Berdan Mardini de “Hepimiz için hayırlı olsun, bakalım beni neler bekliyor?” ifadelerini kullandığı bir paylaşımda bulundu.

Yeni sezon nasıl olacak?

Yeni sezonun formatıyla ilgili ipuçları yayınlanan tanıtımla gelmişti. Eski görüntüler arasında konuşan Acun Ilıcalıİ “Survivor 2023’e hazır mısınız? Bu seneki sloganımız şu: Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak.” ifadelerini kullanmıştı.

Survivor 2023 sezonu ne zaman başlayacak?

Survivor 2023 sezonunun Masterchef’in sezonu tamamlamasının ardından başlaması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl Survivor 15 Ocak 2022 tarihinde ekran macerasına başlamıştı.

Kaynak: NTV

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio