Seda Bakan, dünyaca ünlü markanın yeni yüzü oldu

Merjam Yazar: Merjam 1 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yıldızı parlayan oyuncu Seda Bakan şimdide dünyaca ünlü bir güzellik markasının yüzü oldu. Milyonluk bir anlaşmaya imza atan Bakan, Vogue Dergisinin kapağında yer alıyor. İşte detaylar…

Seda Bakan, dünyaca ünlü markanın yeni yüzü oldu

Ali Erel ile evliliğinden iki çocuk sahibi olan başarılı oyuncu Seda Bakan, milyonluk anlaşma için kamera karşısına geçti. Bakan, dünyaca ünlü bir güzellik markasının reklam yüzü oldu.

‘Zeytin Ağacı’, ‘Bana Sevmeyi Anlat’, ‘Öldür Beni Sevgilim’ gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile yaptığı evliliğinden 2019 yılında da kızı Leyla’yı, geçtiğimiz Eylül ayında da kızı Ela’yı kucağına aldı. Rol aldığı projelerde sergilediği performansının yanı sıra güzelliğiyle de dillere destan olan Bakan, farklı bir proje için kamera karşısına geçti.

Güzellik markasının reklam yüzü oldu

Ünlü oyuncu, sektörden son gelişmeleri, sezon trendlerini güncel bir şekilde aktaran dünyaca ünlü moda ve güzellik dergisi Vogue’nin kapağında görüldü. Vogue dergisi, Bakan’ın, çok tercih edilen güzellik markası Vichy’nin reklam yüzü olduğunu yazdı.

Kaynak: Yasemin

Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio