Şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi!

Merjam Yazar: Merjam 19 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Bir süredir Los Angeles'ta yaşayan şarkıcı Gökhan Özen, kalp krizi geçirdi. İşte sanatçısının sağlık durumu hakkında son dakika gelişmeleri…

Şarkıcı Gökhan Özen kalp krizi geçirdi!

Bir süre kontrol altında tutulduktan sonra taburcu edilen Gökhan Özen, son durumuyla ilgili sosyal medyadan açıklamada bulundu. ‘Aramazsan Arama’, ‘Budala’, ‘Vah Vah’ gibi şarkılarıyla 2000’li yıllara damga vuran ve uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren şarkıcı Gökhan Özen, sosyal medya hesabından kalp krizi geçirdiğini duyurdu.

Amerika’da yaşayan Gökhan Özen paylaşımında; “Dün gece yarısı Los Angeles’ta evimde geçirdiğim kalp krizi sonrası hastanede bir süre kontrol altında kaldıktan sonra taburcu edildim” ifadelerini kullandı.

“İyi gün var kötü gün var”

Ünlü şarkıcı, sözlerine “Böyle bir haberi sizlerle paylaşmayı istemezdim ama iyi gün var, kötü gün var. Bundan sonrasında kontrollere devam edip stresten uzak çok sakin bir hayat yaşamayı planlıyorum. Allaha emanet” diye devam etti.

Boşanma sonrası velayet krizi

Öte yandan Gökhan Özen, 2010 yılında Gülay-Mehmet Sevigen çiftinin kızları Selen Sevigen’le dünyaevine girmişti. İki kızları olan çift, 2016’da yollarını ayırmıştı. İkili boşandıktan yıllar sonra çocukları için karşı karşıya gelmişti.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio