Rüyada Burun Kanı Görmek

Merjam Yazar: Merjam 31 Aralık 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Rüyada burun kanaması rüya sahibinin hayallerine kavuşacağı üzerine yorulur.

Rüyada Burun Kanı Görmek

 

Pek çok sebepten dolayı insanın burnu kanayabilir. Aynı zamanda farklı şekillerde ve nedenlerden dolayı rüyaya da girebilir. Böyle bir rüya ile karşı karşıya kaldığı zaman pek çok kişi internet üzerinden rüya alimlerinin yorumlarını inceleme çalışıyor. Peki, rüyada burun kanaması ne demek? Burundan kan geldiğini görmek ne anlama gelir? İşte görmeniz gereken yorumlar.

Burun kanaması her ne kadar kötü bir durum gibi görünse bile, rüya alimleri tarafından olumlu yorumlar üzerinden ifade edilmektedir. Daha çok rüya sahibinin hayatındaki olumlu durumlar üzerinden ele alındığını söylemek mümkün. Tabii rüyanın şeklini ve nasıl göründüğüne göre farklı yorumlarda ele alınabilmektedir.

 

Rüyada Burun Kanaması

Rüyada burun kanaması rüya sahibinin hayallerine kavuşacağı üzerine yorulur. Çok güzel bir geleceğe sahip olacağı ve kimseye muhtaç olmayacağına işaret eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu bir aile hayatının ömür boyu süreceğinin işaretidir. Hane huzurunun hiç eksik olmayacağı ve maddi açıdan da sorun yaşanmayacağı üzerine ifade edilir.

Rüyada Burundan Kan Geldiğini Görmek

Rüyada burnundan kan geldiğini görmek saygılı bir eş ve hayırlı bir evlat üzerinden yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sıkıntılı günleri geride bırakacağını ve ailesi ile mutlu bir beraberliğe uzanacağına işaret eder. Hem maddi açıdan iyi bir kazanç elde edeceğini hem de güzel günlerin onu beklediğine rivayet edilir.

Rüyada Kaza Neticesinde Burnun Kanadığını Görmek

Rüyada kaza neticesinde burnun kanadığını görmek rüya sahibinin ailesi ile ufak tefek sürtüşmeler yaşayacağı üzerine yorulur. Hayatındaki bazı küçük problemler ile uzun bir süre uğraşacağına ve boş yere vakit kaybedeceği üzerine ifade edilmektedir.

 

Rüyada Durup Dururken Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada durup dururken burnunun kanadığını görmek beklenmedik bazı problemler ile karşı karşıya kalınacağı üzerine işaret eder. Uzun bir süre maddi açıdan problem yaşayacağını ve bu problemleri kısa süre içerisinde aşacağı üzerine yorulur. Ardından iyi bir kazanç ile beraber mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

 

Rüyada Bir Başkasının Burnunun Kanadığını Görmek

Rüyada bir başkasının burnunun kanadığını görmek hayırlı değildir. Rüya sahibi için kötüye işaret olduğunu söylemek mümkün. Kişinin kendisini yakışmayan bazı işler ile ilgileneceğini ve çevresindeki insanlardan saygı görmeyeceği üzerine ifade edilir. Boğazından haram lokma geçeceğini ve sonunda ciddi maddi kayıplar ile karşı karşıya kalacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Burun Temizlemek

Rüyada burun temizlemek hayırlı görülen rüyalar arasında yer alır. Özellikle rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlardan kurtulacağına ve onlardan zarar görmeyeceği üzerine ifade edilir. Mutlu ve müjdeli haberler alacağına, bu haberler ile beraber hayatında olumlu yönde önemli değişimler geçireceğine yorulur. Ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir yaşama uzanırken, iş yaşantısında başarılı bir dönem geçireceğini delalet eder.

 

Rüyada Burun Akması
 

Rüyada burun akması rüya sahibinin kimseye muhtaç olmadan kendi ayakları üzerinde durabileceğine işaret eder. Ayrıca güçlü ve iradeli bir kişiliğe sahip olduğunu anlatır. Şans ve kısmetinin açılacağına, maddi açıdan önemli bir gelir elde edeceği üzerine işaret eder.

 

Rüyada Burnun Koptuğunu Görmek

Rüyada burnunun koptuğunu görmek rüya sahibinin işini kaybedeceği üzerine ifade edilir. Özellikle kötü günlerin rüya sahibini beklediğini ve zorlu bir dönem geçireceği üzerine işaret eder. Maddi açıdan ciddi kayıplar yaşayacak ve bu kayıpları kolay kolay telafi edemeyeceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin bazı sıkıntılı durumlar nedeniyle zor günler geçireceğine ve ailesiyle çatışma yaşayacağı üzerine rivayet edilir.

 

Rüyada Burnun Kırılması Nedeniyle Kan Görmek

Rüyada burnunun kırılması ile kan görmek rüya sahibinin yardıma muhtaç bazı insanlara destek olacağı üzerine yorulur. Bu doğrultuda rüya sahibinin neşeli ve mutlu bir kişiliğe geleceği ve bazı olaylar nedeniyle sevineceğine işaret eder. Hiç kimseyle arasının bozuk olmayacağına ve hayat boyu huzur dolu bir yaşamın olacağı üzerine rivayet edilir. Yaptıkları iyilikler nedeniyle sevap kazanacağına yorulur.

 

 

Rüyada Burun Kanamasıyla ilgili başka bir yorum

 

Rüyada burnundan ince bir kan aktığını gör­mek, haram mala işaret olarak yorumlanır. Bazı yoruma göre; rüyasında burnunun kanadığını görmek, rüya sahibi kişinin bir hazine malı ile karşılaşacağına işaret eder de­mişlerdir. Bazı yorumcular; rüyada burnunun kanadığını görmek, rüya sahibinin günahtan kurtulacağına işarettir demişlerdir. Çünkü akan kan, bazen kişiye rahatlık ve sıh­hat verir şeklinde yorumlamışlardır. Rüyasında burnundan bir veya iki damla kan aktığını gör­mek, rüya sahibinin bir hayra ve bir menfaate konacağına işaret olarak yorumlanır. Çünkü bu kadarcık akan kan in­sana zarar vermeyip, tersine yararı vardır demişlerdir. Bir kimsenin rüyada çok akıcı ve ince bu­run kanı görmesi, rüya sahibine isabet edecek haram mala işâret eder. Bir kimsenin rüyada katı burun kanı gör­mesi, düşük yapılan erkek çocuğa işâret eder. Bir kimsenin rüyada burnunun kanadığını görmesi, o kimsenin günâhlardan temizlene­ceğine işârettir. Bazen rüyada burnunun kanadığını gör­mek, hazine ve büyük mala işâret eder. Bir kimsenin rüyasında burnunun kanadı­ğını ve bu kanın da elbisesine bulaştığını gör­mesi, o kimsenin eline haram mal geçmesine işâret eder. Yine burnunun kanadığın ve akan kanın elbisesine bulaşmış görmek, kötü mal ve gü­naha işârettir. Bir kimsenin rüyasında burnunun kanadı­ğını ve bu kanın da yol üzerine damladığını görmesi, malın zekâtını vermeye ve fukaraya sadaka vermeye işâret eder. Bir kimsenin rüyada burnundan bir veya iki damla kan aktığını görmesi, menfaate işâret eder. Rüyada burnundan bir şey aktığını gör­mek, kadri yüce bir zâttan gelecek hayır ve menfaate işâret eder.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio