Rüyada Abdesthane Görmek

Merjam Yazar: Merjam 21 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Rüyada helaya (Abdesthaneye) girip çıktığını görmek, o kim­senin zengin olacağına işarettir.

Rüyada Abdesthane Görmek

 

Rüyada abdesthane (hela) gören kimsenin fakir­likten kurtulacağına işaretle tabir edilir.Rüyada helaya (Abdesthaneye) girip çıktığını görmek, o kim­senin zengin olacağına işarettir. Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimsenin, sıkın­tıya düşeceğine işaretle yorumlanır.Heladan pislik çıkarıp attığını görmek, o kimsenin mal mülk satacağının işaretidir.

Rüyada küçük abdest bozduğunu görmek, üzüntü ve sı­kıntıdan kurtulmaya işarettir.Rüyasında abdesthaneyi temizlediğini görmek, fakirliğe işaretle yorumlanır.Rüyada abdesthaneye düştüğünü ve oradan çıkamadığını görmek, büyük bir servete kavuşacağına işaretle yorumla­nır. Bazılarına göre de hapse atılmaya işarettir.Abdesthane rüyası zevceye de işarettir, demişlerdir. Çün­kü kişi zevcesiyle yalnız kaldığı gibi, helada da yalnız kalır diye tabir edilmiştir.

Rüyada abdesthanede (içinde) pislikleri görmek, para ve mal ile tabir edilir.Rüyada abdesthaneyi boşaltmak zenginlikle yorumlanır.Rüyada gördüğümüz abdesthane, define, varlığa, ve içerisine mal konulan eve işâret eder. Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gör­mek, rüya sahibinin fakir olacağına işârettir.

Rüyada abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşyalarına zarar verdiğini görmek, üzüntü, keder ye sıkıntıya işârettir.Tuvalete düştüğünü ve ondan çıkmadığını görmek, rüya sahibinin hapsedileceğine işârettir.Rüyada görülen abdesthane, hanıma da işâret eder.

Etiketler:
Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı