Prenses Diana’nın kış stilinden ilhamla

Merjam Yazar: Merjam 2 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Prenses Diana'nın stili yıllara meydan okuyor. Şimdi Prenses ’in kış stilinden ilham alan modellere gözümüzü çeviriyoruz. Kış gardırobu ilhamı için Prenses Diana'nın renkli ve baskılı örgü kazaklarına birlikte bakalım.

Prenses Diana’nın kış stilinden ilhamla

Kışın gelmesiyle birlikte resmi olarak açılan kazak mevsimi için ilham rotamızı Prenses Diana’ya çeviriyoruz. Kraliyet etkinliklerinden, nişan törenine dek her fırsatta giydiği renkli ve baskılı örgü kazakları kış mevsiminin kasvetli havasını dağıtırken hem eğlenceli hem de dinamik bir stil yaratma konusunda ilham oluyor.

Hatta öyle ki Prenses Diana’nın 80’li yıllarda giydiği trikoları “The Crown”ın dördüncü sezonunda boy göstermiş ve Galler Presesini canlandıran Emma Corrin, “Kraliyet döneminin ilk yıllarında giydiği kazakları çok seviyorum” demişti. Harry Styles ise 2019 yılında Lanvin marka bir kazak giyerek, Prenses Diana’nın kırmızı renkli kuzu desenli kazağını birebir kopyalamıştı. Stil konusunda her daim oyunbaz bir tavır takınan Prenses Diana’nın jean, etek ya da kadifeyle kombinlediği renkli ve baskılı örgü kazakları kış gardırobunuz için ilham vermeye hazır.

Kaynak: ALEM

Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio