Özlem Süer, 2021 Sonbahar-Kış Sezonunda #Sokaktayız diyor

Merjam Yazar: Merjam 27 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Tasarımda 30.sanat yılını kutlayan ve bu yıl 15.si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2020’de Mercedes-Benz Presents Özlem Süer olarak yer alan Özlem Süer’in, 2021 Sonbahar-Kış Trenchcoat Luxury Kapsül Koleksiyon çekimleri de gerçekleşti.

Özlem Süer, 2021 Sonbahar-Kış Sezonunda #Sokaktayız diyor

 

 

Koleksiyonda, ilk çıkışını yapan Z kuşağı temsilcisi 17 yaşındaki Naz Sancaklı ile çalışan Özlem Süer, yeni sezonun hikaye temasını da “#Sokaktayız” olarak belirledi.

 

 

#ModayaCesaretEt ve #ModaİyiGelecek mottosuyla hareket edilen çekimler dinamik ve eğlenceli geçerken, Özlem Süer sokağın hızla akan ve yaşayan enerjisini koleksiyona Z kuşağı bakış açısıyla yansıttı. Işıltılı kumaşların, yarı değerli taşların, işlemelerin ve göz alıcı renklerin buluşmasından oluşan koleksiyonda Özlem Süer, soğuyan havalarla beraber 150 yıllık İngiliz geleneğini premium tasarımlarla yorumladı.

 

 

Koleksiyonda, şehirli kadının elegan duruşunu tamamlayan sofistike trençkot modelleri Özlem Süer kadınını çerçeve içine alıyor. Moda otoritelerince avant-garde, neo-romantik, deneysel, kavramsal ve disiplinler arası olarak tanımlanan Özlem Süer’in 2021 Sonbahar-Kış Trenchcoat Luxury Kapsül Koleksiyon çekimleri St. Regis Otel’de gerçekleştirildi.

 

   

 

Değer Katanlar:

 

Mekan: St. Regis Otel

Fotoğraflar: Aslı Dayıoğlu

Video: Visus Videography

Backstage Fotoğraf-Video: Sosyal Mutfak Ajans

Manken: Naz Sancaklı

Manken Saç/Makyaj: Sabit Akkaya

Motosiklet: Yamaha-Mototaş

Çiçek-Dekor: Sü Floral Design

İletişim-Koordinasyon: Idecon Idea&Congress

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı