Niloya ve arkadaşlarının yeni maceraları 23 Nisan’dan itibaren ekranlarda

Merjam Yazar: Merjam 19 Nisan 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Niloya ve arkadaşlarının yeni bölümleri, 23 Nisan'dan itibaren TRT Çocuk ve YouTube kanalında eş zamanlı yayınlanacak. İşte detaylar…

Niloya ve arkadaşlarının yeni maceraları 23 Nisan’dan itibaren ekranlarda

TRT’den yapılan açıklamaya göre, her bölümünde çocuklara yeni bilgiler öğreten, öğretirken de eğiten Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya’nın yeni serüvenleri minik izleyicilerle buluşacak.

Eğitici ve öğretici mesaj içerikleriyle dikkat çekiyor

Sürükleyici hikâyeleri beğeniyle takip edilen, miniklerin olduğu kadar ailelerinin de tercihi olan çizgi kahraman ve arkadaşları, mutluluk dünyasının kapılarını yeni bölümleri ile açacak. Kişisel gelişim, doğa ve hayvan sevgisi ile çevre koruma gibi konularda eğitici ve öğretici mesaj içerikleriyle dikkati çeken Niloya, 23 Nisan’dan itibaren her gün TRT Çocuk ve YouTube kanalında eş zamanlı yayınlanacak. Senaryosu psikologlar ve pedagoglarla birlikte hazırlanan yerli çizgi film, çocukların psikolojik gelişimini ve hayal dünyasını olumlu yönde etkilerken, ailelerin de takdirini topluyor.

Yeni sezonda Niloya, kurbağalarla oyunlarını, ısınma taktiklerini, arama kurtarma ekibi çalışmalarını, hayvan dostlarıyla eğlencelerini, ayna karşısındaki şaşkınlıklarını ve sıfır atık projesinin eğlenceli hallerini arkadaşlarıyla paylaşacak.

Kaynak: AA

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio