Modern takunyalar 2021 yazına iddialı giriş yaptı

Merjam Yazar: Merjam 10 Haziran 2021

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Konfor kavramı modanın içerisinde hiçbir zaman bu dönemde olduğu kadar söz hâkimi olmamıştı. 2021 yazına iddialı giriş yapan yeni bir modeli sizinle paylaşmak istiyoruz clog terlikler…

Modern takunyalar 2021 yazına iddialı giriş yaptı

Geçtiğimiz kış sokağa çıkma yasaklarının gölgesinde geçti. Yaz – kış demeden terlik giymeyi tercih ettik. Şimdi buna benzer bir moda akımına kapılmaya hazır mısınız? Clog terlikler biraz geleneksel biraz modern formuyla karşımıza çıkıyor.

Clog sandaletler şık mı? Çok göreceli ama popülerliğini şimdiden ilan etti. Form olarak yazlık, plaj ve yeşil alanlara uysa bile şehrin ortasında görme ihtimalimize yeşil ışık yanmış gibi duruyor.  İlham veren clog kombinlerini sizler hazırladık.

 Yaza uygun kombinler ve daha fazlası…

Terliklerle en kolay uyumu yakalamak yırtık bir jean ve beyaz bluzlar olabilir. Yırtık jean modası henüz geçmemişken deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Elbiselerle ve takımlarla giydiğinizde konfordan asla vazgeçmediğinizi gözler önüne sereceksiniz. Burnu kapalı bu model terliklerin yakın zamanda renkli, parlak, desenlilerinin çıkması da olasıdır.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio