Moda ve spor buluşması

Merjam Yazar: Merjam 22 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Cristiano Ronaldo veya Lionel Messi aynı kampanyada bir araya geldi Louis Vuitton iki yıldızın başrolde olduğu özel bir marka kampanyası başlattı. İşte detaylar…

Moda ve spor buluşması

Louis Vuitton, 2022 Dünya Kupası sırasında daha önce hiçbir futbol kulübünün başaramadığı şeyi yaparken, aynı zamanda en yeni kupa sandığını da sergiliyor.

Cristiano Ronaldo veya Lionel Messi’den biri kramponlarını asana kadar, en saf futbol taraftarları bile bir yerlerde, bir şekilde tüm zamanların en iyi iki oyuncusunun aynı takımda oynayacağına dair umutlar besleyecek. Louis Vuitton iki yıldızın başrolde olduğu özel bir marka kampanyası başlattı ve görünürde top yok.

Louis Vuitton, futbol ikonları Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun başrolde olduğu, Annie Leibovitz tarafından fotoğraflanan yeni kampanyası “Victory is a State of Mind”ı (Zafer Bir Ruh Halidir) sundu.

2010 yılındaki kampanya ile tüm zamanların en iyileri Pele, Maradona ve Zinedine Zidane’ı bir araya getirerek nesilleri buluşturan bir kutlamaya imza atan Annie Leibovitz, bu kez bu iki futbol efsanesini saha dışında, Louis Vuitton Damier evrak çantasının satranç tahtası olarak kullanıldığı bir karşılaşma esnasında portreliyor. Aynı zamanda Ronaldo ile Messi’nin satranç düzeni iki büyük satranç ustası Magnus Carlsen ile Hikaru Nakamura’nın 2017’de berabere biten maçını yansıtıyor.

Kampanya, bu yıl Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası ile aynı zamana denk gelecek şekilde tam zamanında geliyor. Messi Arjantin, Ronaldo Portekiz için oynamaya hazırlanırken, bu neslin en iyi futbolcularından ikisinin oynadığı kampanya bir satranç üzerinde ilerliyor.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio