Mizalle iki yaşında

Merjam Yazar: Merjam 29 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Tasarımlarını “Daha Fazla Sen” mottosuyla ile kadınların beğenisine sunan, farklı çizgisi ve şık modelleri ile kısa sürede tekstil sektöründe önemli bir yer edinen Mizalle iki yaşına girdi.

Mizalle iki yaşında

 

 

Kandilli Tekstil AŞ'nin Yönetim Kurulu Başkanı M. Eymen Saraç ile bir araya gelen Mizalle markasına emek veren çalışanları, önümüzdeki yeni dönemde daha güzel işler çıkarmak için azimlerini ve gayretlerini ortaya koydular.

 

 

En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu ürünler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar Mizalle şemsiyesi altında bir araya geldi. Ölçülü giyimde modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olan Mizalle 2 yaşına girdi.

 

Merjam olarak Mizalle'ye uzun ve başarılı nice yıllar diliyoruz.

 

 

Mizalle Hakkında:

 

2018 Haziran ayında moda sektöründe fark oluşturmak için M. Eymen Saraç tarafından kurulmuş olan Mizalle, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olmayı hedefliyor. En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu ürünler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar Mizalle şemsiyesi altında bir araya geliyor ve şıklık ile modern çizgiler kesişiyor.

 

Mizalle, yenilikçi, ilham veren, hedefleriyle fark yaratmak isteyen, ekip çalışması ile büyüyen, zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip, başarıya inanmış bir marka olarak etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlıyor.

 

Marka Tonu pozitif, doğal, sakin, cool, kendinden emin, merak uyandıran, ilham verici ve modern olan Mizalle kendini “Tarz ve fiyatta ölçülü; tasarım, kalite ve modernlikte iddialı” olarak tanımlıyor.

 

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı