Metin Celal, “Hayatımız Kitap”ın yeni bölümünde Mustafa Küpüşoğlu’nu ağırlıyor!

Merjam Yazar: Merjam 28 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin online programı “Hayatımız Kitap”ın 29 Ekim Perşembe akşamı 21.00’de yayınlanacak yeni bölümüne Alfa Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Küpüşoğlu konuk olacak.

Metin Celal, “Hayatımız Kitap”ın yeni bölümünde Mustafa Küpüşoğlu’nu ağırlıyor!

 

Kitaba ve yayıncılığa odaklanan programın altıncı bölümünde, programı hazırlayan ve sunan Metin Celal ile konuğu Mustafa Küpüşoğlu; ülkemizde yayıncılığı, yayıncılığın sorunlarına çözüm yollarını ve Küpüşoğlu’nun yayıncılık hikâyesini konuşacaklar. Zoom üzerinden yapılan program, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından da canlı olarak takip edilebilir.

 

Yayıncı ve yazar Metin Celal ile gazeteci ve yazar Sibel Oral’ın dönüşümlü olarak yönettiği “Hayatımız Kitap” programı, yayıncılık sektörünün paydaşlarını bir platform üzerinde bir araya getirerek gerek sektörde çalışanları gerekse sektörle ilgili kişileri, öğrencileri ve Türkiye Yayıncılar Birliği üyelerini bilgilendirmeyi; ufuk açıcı sohbetlerle geleceğe dair öngörüleri, sorunları, yeni fikirleri masaya yatırmayı; topluma yayıncılığı anlatmayı; okumanın önemi ve gerekliliği konusunda bilinç kazandırmayı ve yayıncılık sektörüne itibar kazandırmayı hedefliyor.

 

 

Uzun yıllardır yayıncılık dünyasına değerli katkılar sunmuş yayıncı ve yazar Metin Celal, online “Hayatımız Kitap” programında iki haftada bir perşembe günleri yayıncılar, genel yayın yönetmenleri ve editörlerle sohbet ediyor. Metin Celal ve konukları programda, yayıncılık sektöründeki gelişmeler, sorunlar, çözüm yolları, yayın politikaları ve okuma kültürü konularına yoğunlaşıyor. Deneyimli gazeteci ve yazar Sibel Oral ise iki haftada bir perşembe günleri yazarlarla sohbet ederek “Hayatımız Kitap”ta seyircilere, yazma deneyimleri, yeni kitapları ve Türkiye’de okur eğilimleri ve okuma kültürü konularında yoğunlaşan bir program içeriği sunuyor.

 

 

Her perşembe 21.00-21.45 saatleri arasında Zoom üzerinden online olarak yayınlanan “Hayatımız Kitap” programının yayın linki Türkiye Yayıncılar Birliği’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. Program, derneğin YouTube kanalından da eşzamanlı yayınlanıyor. “Hayatımız Kitap”ın önceki bölümlerine ise yine YouTube’dan ulaşılabiliyor.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı