Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ile ayrılığı sonrası ilk kez konuştu

Merjam Yazar: Merjam 18 Ocak 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Afra Saraçoğlu'nun özel hayatı da dikkat çekiyor. Yaklaşık dört yıldır aşk yaşadığı Saraçoğlu ile ayrılık kararı olan Mert Yazıcıoğlu konu ile ilgili ilk kez konuştu.

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ile ayrılığı sonrası ilk kez konuştu

Yayınlandığı günden beri reytinglerde zirveyi bırakmayan Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu, sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldığını duyurmuştu.

AYRILIĞI DOĞRULADI

Afra Saraçoğlu’nun, sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldığı iddia edilmişti. 2018 yılında İyi Oyun adlı filmin setinde tanışan çiftten Saraçoğlu, sosyal medya hesabında söylentiler hakkında yorum yapmıştı.

Ünlü oyuncu, “Birkaç gündür hakkımızda basında çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık” ifadelerini kullandı.

“HİÇBİR 3. KİŞİNİN DAHİL BULUNMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİZ”

Ayrılık haberlerini doğrulayan Saraçoğlu “Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahil bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyorum. Sevgiyle kalın…” dedi.

“NORMAL BİR İLİŞKİYDİ YAŞANDI VE BİTTİ”

Aynı paylaşımı kendi sosyal medya hesabında da yapan Mert Yazıcıoğlu, ayrılık sonrası ilk kez konuştu.

Yazıcıoğlu, eski ilişkisiyle ilgili açıklama yaptı. Mert Ramazan Demir’in arkadaşı olduğunu söyleyen Yazıcıoğlu, “Öyle bir şey yok ya! Öyle bir şey olur mu? Hiç konuşulduğu gibi şeyler yok. Normal bir ilişkiydi yaşandı ve bitti. Mert Ramazan bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok! Yapamadık beraber son verdik” diye konuştu.

Kaynak: N-Life

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio