Londra Moda Haftası Sonbahar/Kış 2023 takvimi belli oldu

Merjam Yazar: Merjam 22 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Londra Moda Haftası, 17-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sonbahar/Kış 2023 defilesinin geçici programı açıklandı. İşte detaylar…

Londra Moda Haftası Sonbahar/Kış 2023 takvimi belli oldu

Kraliçe Elizabeth’in eylül ayında ölmesinden bu yana ilk resmi vitrin olan program, Daniel Lee’nin Burberry için yaptığı ilk şov da dahil olmak üzere hem gelişmekte olan hem de yerleşik tasarımcıların eklektik bir karışımına ev sahipliği yapıyor.

Her zaman olduğu gibi program, bir dizi sunum ve podyum şovunun yanı sıra hem fiziksel hem de dijital etkinliklerin bir karışımını içeriyor. Bu sezon (şimdilik) Paul Costelloe ile başlıyor, ardından Sinead O’Dwyer, Bora Aksu ve FASHION EAST geliyor. Ancuta Sarca ve Dilara Fındıkoğlu gibi isimler, Masha Popova ve Feben gibi moda favorilerinin yanı sıra sonbahar/kış 2024 için geri dönüyor.

Yaklaşan vitrin ayrıca Susan Fang ve Saul Nash gibi tasarımcıların programa geri döndüğünü görüyor, Nash kısa süre önce İngiliz Tasarımı için Kraliçe II. Elizabeth Ödülü’ne layık görüldü.

18 Şubat’ta 16Arlington, Molly Goddard, DAVID KOMA, HALPERN, Nensi Dojaka, Richard Quinn gibi isimler yer alırken, 19 Şubat’ta Emilia Wickstead, ROKSANDA, Christopher Kane, Simone Rocha, S.S.DALEY ve Erdem sahneye çıkıyor. Daniel Lee’nin ilk Burberry şovu ise 20 Şubat’ta gerçekleşecek.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio