Lily Collins’in Audrey Hepburn stili

Merjam Yazar: Merjam 14 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Lily Collins, Audrey Hepburn'ün siyah elbisesine farklı bir dokunuş getirdi. Görenler Heburn’e benzetti. İşte o görüntüler…

Lily Collins’in Audrey Hepburn stili

Lily Collins’in son görünümü, Eski Hollywood’un bir stil ikonuna saygı duruşunda bulunuyor. Stephen Colbert ile The Late Show’da görünmeden önce, Emily in Paris yıldızı, Audrey Hepburn’ün gardırobundan fırlamış gibi görünen tamamen siyahlardan oluşan göz alıcı bir kıyafetle New York’a çıktı.

Collins, beline ince bir deri kemerle bağlanan şeffaf siyah dantel kaplamalı, mürekkep siyahı straplez bir midi elbise giymişti. Oversize bir palto giyerek sıcak kaldı. Sofistike takımı siyah opak tayt, rugan Christian Louboutin ayakkabılar, siyah bir Cartier el çantası, boncuklu elmas Cartier kolye ve kısa bir file duvak ile tamamladı.

Aktrisin saçları, alnının bir tarafına nazikçe süpürülen kakülleriyle bile Hepburn’ü taklit ediyordu. Makyaja gelince, Collins fuşya göz farı ve uyumlu bir dudak tonu seçti.

Son zamanlarda Collins, Netflix’in hit dizisi Emily in Paris’in üçüncü sezonunun tanıtımını yapmakla meşgul Paris’teki dünya prömiyeri sırasında aktris, Saint Laurent’ten üçgen karın kesimleri ve dantel detayları olan sarımsı kahverengi bir elbise giymişti.

Collins daha önce BAZAAR.com’a dizinin viral bir fenomen haline gelmesi hakkında konuşmuştu. “Senaryoyu ilk okuduğumda, seçmelerde bir odaya girmek için bile savaşmaya istekliydim.

İlk iki bölümün birleştiği pilot bölümü ve bunun bir Darren Star şovu olmasından, tamamen Paris’te geçmesine ve tamamen Paris’te çekilen ilk Amerikan şovu olmasına ve benim bir romantik komedi rolü oynamak istememe kadar her şeyi okudum. Rollerim açısından biraz daha karanlık, daha duygusal, hakkında konuşması zor konulara yöneliyorum. Bir tür hafiflik, bir tür romantik komedi özlemi çekiyordum.” dedi.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio