Kasımda en çok dinlenen sanatçı ve şarkılar açıklandı

Merjam Yazar: Merjam 8 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Geçtiğimiz ay en çok hangi şarkıcıyı ve şarkıları dinledik. Gelin yakından bakalım. İşte detaylar…

Kasımda en çok dinlenen sanatçı ve şarkılar açıklandı

Kasım ayında en çok Semicenk’in söylediği “Unutmak Öyle Kolay mı Sandın?” şarkısı dinlenirken, Mabel Matiz’in söylediği Antidepresan ayın en çok beğenilen şarkıları arasında ilk sırada yer aldı.

Fizy’de kasım ayında en çok dinlenen şarkı Semicenk’in söylediği “Unutmak Öyle Kolay mı Sandın?” olurken, en çok beğeniyi Mabel Matiz’in “Antidepresan”ı aldı. Müzikseverler Kasım’da en çok Müslüm Gürses dinledi ve en çok aratılan şarkıcı listesinde Ahmet Kaya ilk sırada yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy, kasım ayı dinleyici tercihlerini açıkladı.

Buna göre, kasım ayında fizy’de en çok dinlenen sanatçı Müslüm Gürses olurken, en çok aratılan isimler arasında Ahmet Kaya öne çıktı.

Kasımda en çok Semicenk’in söylediği “Unutmak Öyle Kolay mı Sandın?” şarkısı dinlenirken, Mabel Matiz’in söylediği Antidepresan ayın en çok beğenilen şarkıları arasında ilk sırada yer aldı.

Gazapizm & Melike Şahin’in seslendirdiği “Olur mu?” ise fizy dinleyicileri tarafından en çok paylaşılan şarkı oldu.

En çok şarkı dinlenen şehirlerde ‘İstanbul’ ilk sırada

Verilen bilgiye göre, fizy, kasım ayında en fazla İstanbul’da dinlendi. Sıralamanın devamında ise Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Adana, Antalya ve Kayseri yer aldı.

fizy’de kasım ayında en çok arabesk, pop ve rap müzikleri dinlendi. Kullanıcıların tercihleriyle oluşan algoritma listeleri hariç, editörlerin dikkatle hazırladığı en çok dinlenen listeler arasında fizy Top 50 Yerli, Dile Dolanan Şarkılar, Taze Çıkanlar, Güne Güzel Başlatan Şarkılar, Popabesk, Ortaya Karışık, Kasım’da Aşk ve fizy Rap öne çıktı.

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio