İngiltere galasında Margot Robbie rüzgarı

Merjam Yazar: Merjam 13 Ocak 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Babylon filminin galası için Londra'ya gelen başarılı oyuncu bu seyahatinde şehrin karamsar havasına inat kırmızı renginden yana tercihini kullanıyor...

İngiltere galasında Margot Robbie rüzgarı

Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği, Oscar’lı yönetmen Damien Chazelle’in yazıp yönettiği Babylon filmi için geri sayım başladı. Brad Pitt ile Margot Robbie’nin başrolünde yer aldığı, 1920’lı yılların Los Angeles’ını anlatan filmin İngiltere galası dün akşam Londra’da gerçekleşti.

20’li yıllarda sinema sektörünün sessiz dönemden çıkış sürecinde adından söz ettiren bir aktör ile gözünü yıldız statüsüne dikmiş hırslı bir aktris adayının gözünden o dönemki Hollywood’u gözler önüne seren film hakkında birçok farklı eleştiri gündemi meşgul ederken filmin iki başrol oyuncusu dün akşam kırmızı halıda tüm dikkatleri üstüne çekti.

Barbie filminin ardından Babylon için tanıtım turnesine çıkan Margot Robbie, Waterloo’daki BFI Imax’ta gerçekleşen galada kırmızı Valentino bir elbiseyle boy gösterdi. Kırmızı halıda ona eşlik eden Brad Pitt’in tercihi ise ekoseli bir takım oldu.

Londra’nın karamsar havasına inat gösterişli bir renk tercih eden 32 yaşındaki  sanatçı, bu tercihini filmin tanıtım röportajlarında da devam ettirdi. Bottega Veneta imzalı deri pantolon-ceket takımla Robbie büyük beğeni topladı.

Kaynak: Vogue

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio