Hijyeni artıran yıkanabilir kumaşlar

Merjam Yazar: Merjam 27 Temmuz 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Sağlık yatırımları yapmaya yönelen kişiler, bu dönemde uzun vadeli hijyen için yıkanabilir kılıflara yönelmeye başladı.

Hijyeni artıran yıkanabilir kumaşlar

 

Pandemi salgını sonrası toplumların alışkanlıkları da yavaş yavaş değişmeye başladı. Zorunlu sosyal izolasyonun yerini tercih edilen izolasyonun almaya başladığı bu dönemde, fiziksel mesafenin ve hijyenin önemi de artmaya devam ediyor. Bu süreçte düşünce ve davranışlardaki değişikliğin, tüketim alışkanlıklarını da etkilemesi ile beraber tüketiciler de artık yatak hijyenine ve sağlığına daha da önem veriyor. Sağlık yatırımları yapmaya yönelen kişiler, bu dönemde uzun vadeli hijyen için yıkanabilir kılıflara yönelmeye başladı. Bu anlamda Nature, Relax, Comfort gibi ViscoStar grubu yataklar yıkanabilir kılıflarının yanı sıra; bağışıklığın güçlenmesine destekte bulunan A,C,E vitamin teknolojisi ile tüketicinin günümüzde aramış olduğu pek çok ihtiyaca aynı anda cevap veriyor.

 

 

SOYA ÖZLÜ YATAK TEKNOLOJİSİ: NATURE

 

 

İnsan vücuduna sağladığı yararlarla bilinen soya, son dönemlerde geliştirilen yatak teknolojilerinde karşımıza çıkıyor. Kırışıklığı önlemede çok önemli bir etkiye sahip olan soya, sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayarak hazımsızlık ve kabızlığın da azalmasına yardımcı oluyor. Soya, tam açık ve artırılmış hafıza hücre sayısı ile daha geniş sıcaklık aralığında vücut ısısını ve basınç duyarlılığını arttırıyor. Bu anlamda İşbir Yatak tarafından geliştirilen Nature yatak, açık hücreli viscoelastik malzeme ve soya lifli kılıf sayesinde bel, boyun, sırt ve omuz ağrılarının giderilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda vücut ısısı ve basınca duyarlı yapıya sahip olan yatak, tüketiciye sağlıklı bir uyku için ideal bir ortam sunuyor.

 

 

DERİN VE KESİNTİSİZ BİR UYKU SAĞLIYOR

 

 

ViscoStar teknolojisiyle üretilen Comfort yatak, ısıya ve basınca duyarlı olarak hareketlenerek, vücudun şekline ve yapısına göre ergonomik hale geliyor. Böylelikle yatak, omurganın gün içerisindeki doğal duruşuna tam uyum sağlayarak vücudu en iyi şekilde destekliyor. Yatak, viskoelastik malzemenin açık hücreli yapısı ve destek sağlayan konfor katmanları sayesinde etkin hava dolaşımı sağlıyor. Üst yüzeyinde kullanılan viskoelastik katmanıyla basınç indirgeyici özelliğe sahip olan yatak, kan dolaşımını en iyi hale getirerek gece boyunca oluşabilecek istemsiz dönüşlerin önüne geçerek kullanıcısına derin ve kesintisiz bir uyku sunuyor.

 

Bunun yanı sıra A, C, E vitaminli kumaşı sayesinde de kişilerin uyku esnasında ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.

 

 

BASINÇ İNDİRGEYİCİ YATAK TEKNOLOJİSİ: RELAX

 

 

Üst yüzeyinde etkiye minimum tepki veren, basınç indirgeyici viskoelastik malzeme kullanılan yatak, A, C, E vitamini sayesinde uyku esnasında vücudun ihtiyacı olan vitamini sağlıyor. Açık hücre teknolojisi ile üretilen bu malzeme, ısıya ve basınca duyarlı olarak vücudun şekline ve yapısına göre ergonomik hale geliyor. Kullanılan Anti Slip kumaş ise yatağın bazadan kaymasını engelliyor.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı