Her damlasında 400 yılın lezzeti saklı

Merjam Yazar: Merjam 16 Eylül 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Türkiye’de ilk kez Hepsiburada’da satışa çıkacak Komili 400+ Zeytinyağı, gurme damaklara özel olarak üretildi!

Her damlasında 400 yılın lezzeti saklı

 

Ayvalık'ın yüzlerce yıllık kültür ve miras sembolü zeytin ağaçlarının meyvesinin özünden süzülen Komili 400+ Zeytinyağı, 400 yaş ve üzeri zeytin ağaçlarından elde edilen yoğun meyvemsi tadı ve lezzet dolu hikayesiyle Hepsiburada’da sizleri bekliyor.

 

 

Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrını sofralarınıza taşıyın!

 

Sırrını, Ayvalık’ın bereketli topraklarından, denizinden, güneşinden ve Kaz Dağları’nın rüzgarından alan Komili 400+ Zeytinyağı, Komili’nin anıt zeytin ağaçları için başlattığı ‘Gözümüz Gibi Bakıyoruz Projesi’ içerisinde yer alıyor.

 

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili, 142 yıllık ustalığını yansıtan “Komili 400+ Zeytinyağı” ile lezzet tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatıyor.

 

 

“Sınırlı Sayıda”

 

Ayvalık zeytinlerinden soğuk sıkım tekniğiyle elde edilen Komili 400+ Zeytinyağı, enfes tadı ve çevre bahçelerde yetişen farklı meyvelerin rayihasıyla gurme damaklar için sadece 3600 adet şişelendi.

 

 

“Yemek Eşleşmesi”

 

Et, balık, sebze ya da tatlı gibi bir çok yemek seçeneğinde Komili 400+ Zeytinyağını lezzetle kullanabilirsiniz.

 

 

“Gözümüz Gibi Bakıyoruz”

 

Altın Sıvı; Barış ve Yaşamın Sembolü

 

“Gözümüz Gibi Bakıyoruz” anıt zeytin ağaçlarını koruma projemiz kapsamında; Ayvalık ilçesi sınırları dâhilinde 81 adet anıtsal veya korunmaya değer zeytin ağacı tespit edildi, bir çoğunda tescil aşamasına gelindi.

 

Her biri ayrı ayrı değerli olan, anıtsal nitelik taşıyan zeytin ağaçlarımızın, gelecek kuşaklara da yetişmesi amacıyla  desteğimizi arttırarak sürdürüyoruz. Çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

 

Ayvalık Bölgesi’nde yapılan tespit ve tescilden sonra, Akhisar Bölgesi’nde anıt zeytin ağacı tespit çalışmalarımız başlamış olup, ilerleyen süreçte tüm ülke geneline çalışmalarımızı yayacağız.

 

Bu ağaçlardan sınırlı sayıda üretilen Komili 400+ Zeytinyağına Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio