Harry ve Meghan’ın belgesel dizisi ne zaman yayınlanacak?

Merjam Yazar: Merjam 21 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Prens Harry ve Meghan Markle'ın merak beklenen belgesel dizisinin yayın tarihi sonunda açıklandı. Harry ve Meghan'ın belgesel dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı…

Harry ve Meghan’ın belgesel dizisi ne zaman yayınlanacak?

Yeni bir kraliyet dizisi Netflix’e geliyor ve bu sadece The Crown’ın gelecek sezonu değil.

People’a göre, Prens Harry ve Düşes Meghan’ın merakla beklenen belgesel dizisinin bu aralık ayında akış devinde yayınlanacağı bildiriliyor. Daha önce What Happened, Miss Simone? ve Girlhood, gibi eleştirmenlerce beğenilen projelerde çalışmış, Oscar adayı belgesel yönetmeni Liz Garbus dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Sussex Dükü ve Düşesi, Netflix ile ilk olarak 2020’de çok yıllık bir anlaşma imzaladılar ve bunun için belgesel dizileri, uzun metrajlı filmler, senaryolu şovlar ve çocuk programları üretmeye başladılar.

“Hikâyemizi başka birine emanet ediyoruz”

Meghan, Variety ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Garbus ile çalışmaktan bahsetti.

“Çalışmalarına uzun zamandır hayranlık duyduğum tecrübeli bir yönetmene, hikâyemizi anlatacak birine güvenebilmek güzel, bu bizim anlatmayacağımız gibi olsa bile. Ama hikâyeyi bu yüzden anlatmıyoruz. Hikâyemizi başka birine emanet ediyoruz ve bu, onların gözünden geçeceği anlamına geliyor” dedi. “İlginç. Kocam daha önce bu sektörde hiç çalışmadı. Benim için Suits’te çalışmış biri olarak, bu kadar çok yaratıcı enerjinin etrafında olmak ve insanların nasıl birlikte çalıştığını ve kendi bakış açılarını paylaştığını görmek çok şaşırtıcı. Bu gerçekten eğlenceli.”

Netflix anlaşmalarının duyurulduğu sıralarda çiftin bir realite dizisinde yer alacağına dair fısıltılar olsa da, Sussex’lerin bir sözcüsü söylentileri reddetmişti.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio