Hailey Bieber’dan ilham alan rahat kış stili

Merjam Yazar: Merjam 14 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Hailey Bieber'ın sokak stilinden ilham almaya ne dersiniz? Hailey Bieber'dan ilham alan rahat kış stiline yakından bakalım. İşte detaylar…

Hailey Bieber’dan ilham alan rahat kış stili

Hailey Bieber bisiklet şortu üzerine büyük beden bir kışlık sweatshirt giydi ve şimdi herkes pantolonsuz büyük beden bir kış sweatshirt giymek istiyor.

Model, dün Los Angeles’ta arkadaşlarıyla öğle yemeğine çıktı ve nihai It Girl gibi görünüyordu. Sportif, rahat görünümü, bir dizi sıcak sonbahar renginde (krem, yanık turuncu, kahverengi) fermuarlı büyük bir balıkçı yaka üst ve kahverengi motorcu şortundan oluşuyordu.

PARIS, FRANCE – SEPTEMBER 28: Hailey Bieber is seen arriving at a hotel on September 28, 2022 in Paris, France. (Photo by Pierre Suu/GC Images)

Ayakkabı olarak beyaz, yeşil ve turuncu renklerden oluşan spor ayakkabı ile beyaz bilekte çoraplar seçti. Görünümü en Hailey Bieber tarzında tamamladı: yeşil bir beyzbol şapkası, altın halkalar ve küçük kahverengi ve altın çerçeveli güneş gözlükleriyle. Gündelik ama son derece ilham veren sokak stili anına yükseltilmiş bir dönüş yapan Bieber, Anthony Vaccarello imzalı Saint Laurent’ten altın donanıma sahip, pembe kum tonunda şık bir deri çanta da taşıdı.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio