Gelecek sezonun en trend 5 oje rengi

Merjam Yazar: Merjam 20 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Evde jel manikür uygulamasında da oldukça başarılı olsak da, her zaman daha iyisi olabilir! Birçok oje markası, geleneksel oje formüllerini ışık altında sabitleştirmeye gerek duymadan; jel gibi görünmesi, hissettirmesi ve daha uzun süre kalıcı olması için geliştirdi.

Gelecek sezonun en trend 5 oje rengi

 

 

Sıcak kestane 

 

 

Sonbaharda hava soğudukça kendinizi latte'ye uzanırken bulursanız, o köpüklü içecek ile bu tırnak rengi arasındaki benzerliği fark edebilirsiniz. Ortalama bejinizden biraz daha sıcak, ancak kahverengi olarak kabul edilemeyecek kadar hafif bir ton. Bu mükemmel ton, derin bej ve açık kahverenginin kesiştiği noktada duruyor.

 

 

Grinin tonları 

 

 

Islak çimento gibi görünen açık griden, bulutlu bir gökyüzünü andıran orta tonlu griye kadar, bu sonbahara uygun renk ailesinde herkes için bir şeyler var. Tüm sezon boyunca bu spektrumda yukarı ve aşağı hareket edeceğiz.

 

 

Fildişi 

 

 

Bu klasik yumuşak fildişi ile tüm yaz giydiğiniz parlak beyazları tonlayabilirsiniz. Daha fazla kat ekleyerek opak bir yüzey elde edin ve ellerinizi kışa hazırlayın.

 

 

Kiremit rengi 

 

 

Bu muhteşem ve karmaşık kırmızı, nihai sonbahar renk paletini oluşturan tüm tonları kahverengi, turuncu ve hatta sarı ipuçlarıyla çağrıştırır. Değişen yaprakların rengi ile tırnaklarınızı koordine etmek için mükemmel bir renk tonu.

 

 

Matcha yeşili 

 

 

Bu nötrleştirilmiş deniz köpüğü rengi, hem yazın hem kışın kullanılabilir. Romantik ve sakin bu ton; modunuzu yansıtmanızda size yardımcı olacak.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio