Flo’nun reklam yüzü Cemre Baysel oldu

Merjam Yazar: Merjam 13 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Hayatın birçok alanında tercih edilebilecek model alternatifleri şirketin web sitesinde ve Flo mağazalarında Cemre Baysel’in seçimleriyle tüketiciyi bekliyor. İşte detaylar…

Flo’nun reklam yüzü Cemre Baysel oldu

Flo’nun reklam yüzü Cemre Baysel favori ürünlerini tüketicinin beğenisine sunarken, oyuncunun trendler ile uyum yakalayan seçimleri, flo.com.tr ve Flo mağazalarında birçok model alternatifiyle tüketiciyi bekliyor.

Flo’dan yapılan açıklamaya göre şirket, teknolojik gücü ve yenilikçi bakış açısıyla tasarladığı yepyeni alışveriş deneyimini yeni marka yüzü Cemre Baysel ile tanıttı.

Flo ile kolay ve keyifli alışverişin tadını çıkaran Cemre Baysel, koleksiyonda flo.com.tr’de favori ürünlerini tüketiciler için seçti.

Sneakerdan çizmeye, yumuşacık ev pandufundan bota uzanan birçok model alternatifi Cemre Baysel’in favorilerinde yer alırken, pudra, siyah, beyaz, bej, haki ve hardal tonlarıyla öne çıkan modelleri renkli şerit ve kalın taban detayları süslüyor.

Sneakerlar sportif kombinlerin tamamlayıcısı olurken, topuklu çizmeler ve stilettolar ise ofis kombinlerinin gözdesi olurken, düz ayakkabıdan vazgeçemeyenlerin tercihi olacak kalın tabanlı botlar ise hem casual hem sportif kombinlerin en dinamik tamamlayıcısı oluyor.

Ev kombinlerinin vazgeçilmez parçası panduflar yumuşacık taban yapısıyla adımlarda konforu ve sıcaklığı hissettiriyor. Ofise giderken, doğa yürüyüşlerinde, hafta sonu etkinliklerinde, özel bir davete katılırken ve hayatın birçok alanında tercih edilebilecek model alternatifi web sitesinde ve Flo mağazalarında Cemre Baysel’in seçimleriyle tüketiciyi bekliyor.

Kaynak: AA

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio