Emily Ratajkowski: “TikTok sosyal medya gibi hissettirmiyor”

Merjam Yazar: Merjam 28 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Dünyaca ünlü manken Emily Ratajkowski samimi açıklamalarda bulundu. Emily Ratajkowski, sosyal medyaya olan düşkünlüğünü şu sözlerle aktardı; "TikTok sosyal medya gibi hissettirmiyor."

Emily Ratajkowski: “TikTok sosyal medya gibi hissettirmiyor”

Emily Ratajkowski geçtiğimiz günlerde TikTok’a olan sevgisini British Vogue’a “TikTok sosyal medya gibi hissettirmiyor” diyerek açıklamış ve “Komik ve insanlar hakkında iyi hissetmemi sağlıyor” demişti. Kısacası EmRata da bizim gibi yoğun bir günün ardından kendini en rahat koltuğuna bırakıp TikTok videolarıyla eğleniyor. Bu arada sıkı bir izleyici olmasının yanı sıra platformda düzenli olarak kendi videolarını da paylaşıyor. Ünlü model 2.1 Milyon takipçili hesabında kimi zaman challenge’lara katılıyor kimi zaman yeni kurgular deniyor.

Ve elbette TikTok’un yarattığı ya da gün yüzüne çıkardığı trendlere de karşı koyamıyor. EmRata da yakın zamanda New York’ta yaptığı bir gezide şu anda trend olan birkaç parçayla radarımıza girmeyi başardı. Model, köpeği Colombo’yu eskitilmiş maksi boylarda kot etek, kovboy çizmeleri ve örme bir yün hırka kombiniyle gezdirirken görüldü.

Görünen o ki EmRata tıpkı Vogue röportajında da dile getirdiği gibi Z kuşağının kontrolündeki platformdan ve onların moda anlayışından ilham almaya devam edecek.

Kaynak: Vogue Türkiye

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio